دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ,23 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
فرمانده نیروی انتظامی:
124 تن مواد غذایی احتکار شده در زاهدان کشف شد/ 15میلیارد ریال برآورد ارزش کالاهای اکتشافی
 
فرمانده نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف بیش از 124 تن و 800 کیلوگرم مواد غذایی احتکار شده در زاهدان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار قنبری در خصوص جزئیات خبر فوق در جمع اصحاب رسانه گفت: 124 تن و 898 کیلوگرم کالای احتکار شده در بازرسی از چهار انبار در شهر زاهدان خبر داد.
وی بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی کالاهای اساسی و ارزاق عمومی توسط فردی سود جو در چهار انبار بزرگ در محدوده شهرک کارگاهی شهر زاهدان بلافاصله تیم های از اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که پس از شناسایی انبارها و اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی قضائی به همراه تیمی از اداره تعزیرات حکومتی وارد عمل شدند.
 

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در بازرسی از این انبارها انواع حبوبات، برنج، شکر و... کشف شد که 2 تن و 345 کیلوگرم از این کالاها فاسد و تاریخ گذشته است.
وی تصریح کرد: در همین رابطه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در بازرسی از یک کارگاه تولید نبات و آبنات در حاشیه شهر زاهدان 21 تن و 500 کیلوگرم کالای غیربهداشتی كشف كردند.
 

سردار قنبری با اشاره به اینکه ارزش های کالاهای کشف شده در مجموع 15 میلیارد ریال برآورده شده، خاطر نشان کرد: در این راستا دو فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.
 

این مقام ارشد انتظامی در پایان از شهروندان خواست تا درصورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۲۰۳


ارسال