چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
​سازمان اطلاعات سپاه سلمان خبر داد:
تشکیل تیم های تخصصی شناسایی و مبارزه با محتکران بازار/114 آماده دریافت اطلاعات مردمی
 
سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان طی بیانیه ای از تشکیل تیم های ویژه و تخصصی شناسایی و مبارزه با محتکران بازار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه سلمان سیستان وبلوچستان طی بیانیه ای که یک نسخه آن به دفتر این پایگاه خبری ارسال شده است اعلام کرد: در راستای تحقق فرمایشات فرماندهی کل قوا مبنی بر برخورد جدی با محتکران بازار و تاکید فرماندهی محترم سپاه پاسداران سیستان وبلوچستان، تیم‌های تخصصی رصد و پایش بازار در سطح استان توسط پاسداران‌گمنام سازمان اطلاعات تشکیل شد.
این بیانیه می افزاید: در این‌تیم ها از بهترین و زبده ترین نیروهای سازمان اطلاعات سپاه بهره گرفته شده تا بتوانیم با کمک شما شهروندان گرامی، گام‌های موثری جهت برخورد با محتکران و زالوصفتانی که با استفاده سوء از شرایط موجود، خون مردم را در شیشه کرده اند برداریم.
به همین منظور پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه سلمان استان بر خود واجب دانستند تا مانع فعالیت آزادانه مفسدان اقتصادی و سودجویان بازار شوند که در این راه قطعاً کمک و مساعدت شهروندان ضمن همکاری با این سازمان، مسیر ارتزاق ساده و سهل مردم و فراهم‌کردن فضای روانی آرام را فراهم می کند.
به همین جهت شماره تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سپاه به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی مبنی بر احتکار و وجود انبارهای کالای احتکار شده می باشد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۲۶۸


ارسال