يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
​در راستای مبارزه با احتکار
انبار کاغذ و لاستیک احتکار شده در زاهدان کشف شد
 
حجم زیادی کاغذ و لاستیک خودرو که در یک انبار احتکار شده بود توسط پاسداران‌گمنام امام زمان(عج) سیستان وبلوچستان در شهر زاهدان کشف شد.
به گزارش عصرهامون، کمک های بی شائبه و ارزنده شهروندان بصیر و فهیم در شهرستان زاهدان بار دیگر باعث شد تا یک انبار مملو از کالاهای احتکار شده کشف شود و محتکران از رسیدن به اهداف سودجویانه خود باز مانند.
بر پایه این گزارش، پاسداران‌گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه سیستان وبلوچستان از طریق تماس های مردمی که با شماره تلفن 114ستادخبری اطلاعات گرفته شد از وجود یک انبار مملو از کالاهای احتکار شده شامل کاغذ و لاستیک مطلع شدند که با هماهنگی دستگاه قضا و حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل تعزیرات وارد عمل شدند. 
در بازرسی از این انبار مقدار زیادی کاغذ و لاستیک که با نیت احتکار و کسب سود چندین برابری دپو شده بود کشف و انبار مذکور نیز پلمب شد و با توجه به میزان موجودی انبار که بیشتر شامل کاغذهای احتکار شده بود، برآورد ریالی میزان کالاها زمان بر است.
سازمان اطلاعات سپاه استان سیستان وبلوچستان در پایان ضمن قدردانی از همکاری مردم با این سازمان اعلام کرد‌ که شماره‌تلفن ۱۱۴ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات شهروندان می باشد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۳۳۶


ارسال