پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ,18 April 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان:
کشف بیش از 31 میلیارد ریال کالای احتکار شده در چابهار/ 5 انبار بزرگ شناسایی شد
 
جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 31 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای احتکار شده در پنج انبار بزرگ در شهرستان چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، احمد طاهری در تشریح خبر فوق به اصحاب رسانه گفت:  پس از کسب خبری مبنی بر احتكار مقادیری زیادی لوازم خانگی مورد نياز مردم توسط افراد سودجوء در چند انبار بزرگ در حاشیه این شهر موضوع به صورت ويژه در دستور كار پلیس امنیت عمومی شهرستان چابهار قرار گرفت.
وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: ماموران دایره نظارت بر اماکن عمومی با یک سری تحقیقات میدانی پنج انبار بزرگ را در این رابطه شناسایی و پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان تعزيرات و اداره صنعت و معدن طی چند عملیات مجزا وارد عمل شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: پلیس در بازرسی از انبارها 498 دستگاه یخچال و فریزر ، 88 دستگاه ماشین لباسشویی،40 دستگاه اجاق گاز، 74 دستگاه پنکه، 49 دستگاه آبگرمکن، 2 دستگاه آبسردکن، 127 دستگاه کولر گازی، 199 دستگاه کمپرسور کولر گازی، 42 دستگاه اسپیلت، 153 دستگاه پنل کولر گازی، 7 تن و 150کیلوگرم شکر، 12هزار لیتر انواع روغن مایع خوراکی احتکار شده کشف کرد.
این مسئول ارزش کالاهای کشف شده را 31 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرد و افزود: انبارها پلمب و پنج فرد متخلف پس از تشكيل پرونده مقدماتی به منظور سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
طاهری از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز و يا قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 اطلاع دهند تا نسبت به شناسايی و دستگيری متخلفان اقدام شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۱۲


ارسال