سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷
بیش از یک تن تریاک در سیستان وبلوچستان کشف شد/ دستگیری دو قاچاقچی
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی و کشف یک تن و 8 کیلوگرم تریاک طی دو عملیات جداگانه در شهرستان های ایرانشهر و زابل خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در تشریح خبر فوق در جمع اصحاب رسانه گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با سوداگران مرگ، پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلگان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس ايرانشهر از فعاليت يک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی مطلع شدند که پس از انجام اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی، روز گذشته دو دستگاه خودرو پژو 405 و یک دستگاه نیسان وانت متعلق به اعضاي اين باند در محور" ايرانشهر-دلگان" از سوی پليس شناسايی شد.
وی در ادامه به بیان اینکه قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران انتظامی با آنها درگير و از محل متواری شدند، افزود: سوداگران مرگ پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها متواری شدند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در اين عمليات مشترک، جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن دستگيری يکی از قاچاقچيان در بازرسی از خودروها 957کيلو و 210 گرم ترياک را کشف کردند.
وی تصریح کرد: در همین راستا روز گذشته پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان زابل نیز ضمن دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای، 51 کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو پراید وی کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان در ادامه با بیان اینکه متهمان به دادسرا معرفی شده اند، افزود: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۱۵


ارسال