جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,26 April 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
درخشش کُشتی گیران استان در مسابقات کشوری؛
طلای کُشتی اوپن بر گردن امید آرامی/ کهرازه به مقام سوم رقابت های بین المللی یادگار امام(ره) رسید
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زاهدان گفت: امید آرامی کشتی گیر نوجوان سیستان وبلوچستان با ضربه فنی، کشتی گیر خوزستان را شکست داد و صاحب مدال طلای بزرگسالان کشور شد.
ابراهیم نارویی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه امید آرامی اولین مدال رده سنی بزرگسالانش را قطعی کرد، اظهار کرد: این کشتی گیر نوجوان که نماینده کشتی استان سیستان وبلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور اوپن در سالن پرخاطره هفت تیر تهران بود با پیروزی برابر حریفانی از استان های  خوزستان، قم و فارس موفق شد راهی فینال این مسابقات شود.
 

 
وی افزود: آرامی ابتدا علی حاجی وند از خوزستان را با نتیجه 9 بر0 شکست داد سپس نماینده کشتی قم را با امتیاز عالی مغلوب کرد و در ادامه به مصاف کشتی گیر استان فارس رفت و پس از پیروزی پنج بر صفر در نیمه نهایی محمد حسینوند از خوزستان قهرمان دو دوره آسیا را با نتیجه 9 بر 2 با شکست بدرقه کرد و راهی فینال مسابقات اوپن قهرمانی بزرگسالان کشور شد.
 

 
این مسئول با بیان اینکه طلای اوپن بزرگسالان بر گردن امید سیستان آویزان شد، گفت: این کشتی گیر نوجوان استان با ضربه فنی کشتی گیر خوزستان را شکست داد و صاحب مدال طلای بزرگسالان کشور شد.
 

کسب مقام سوم رقابت های بین المللی کشتی جام یادگار امام توسط کشتی گیر استان
رئیس اداره ورزش و جوانان زاهدان در ادامه به بیان خبر دیگری پرداخت و افزود: فردین کهرازه کشتی گیر سیستان و بلوچستان موفق به کسب مقام سوم وزن 48 کیلوگرم مسابقات بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگارامام (ره) شد.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۵۷


ارسال