شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۵
رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر:
اگر ملتی از اخم استکبار جا نخورد، ابرقدرت‌ها را به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا فرمودند: اگر ملتی از اخم استکبار جا نخورد، ابرقدرت‌ها را به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، صبح امروز (یکشنبه) در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر، حضور یافتند.
رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای این مراسم با حضور بر مزار پنج شهید گمنام مدفون در این دانشگاه و قرائت فاتحه، یاد و خاطره‌ی شهیدان را گرامی داشتند و سپس از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.
 
در ادامه‌ی مراسم و پیش از اعطای سردوشی به نمایندگان دانش‌آموختگان دانشگاه‌های افسری ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده‌ی ارتش جمهوری اسلامی ایران، به پاس خدمات شایسته و صیانت از مرز‌های آبی کشور و دریای عمان و حفظ منافع ملی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد و اهتمام به نوسازی تجهیزات و آبادانی سواحل مکران در مدت تصدی فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دریافت نشان درجه‌ی یک فتح از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مفتخر گردید.
 
رهبر انقلاب در این مراسم فرمودند: اگر ملتی از اخم استکبار جا نخورد، ابرقدرت‌ها را به عقب‌نشینی وادار خواهد کرد.
 
ایشان گفتند: جمهوری اسلامی چهل سال است که آماج خرابکاری آمریکا و همدستان آمریکا است.
 
حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: در این چهل سال در جمهوری اسلامی چه اتفاقی اتفاده است؟ جمهوری اسلامی از یک نهال باریک تبدیل شده است به یک درخت برومند و پُرثمر. جمهوری اسلامی برخلاف میل قدرتهای استکباری و آمریکا توانسته است توطئه‌ی آمریکا را در منطقه با شکست مواجه کند.
 
در حال تکمیل...
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۷۶


ارسال