سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
​بازیگر برجسته سینما و تلویزیون در گفتگو با عصرهامون:
رزمایش خدمت اقدامی پسندیده است که باید به یک سنت ملی تبدیل شود
 
کوروش زارعی گفت: رزمایش خدمت که در سراسر ایران در حال برگزاری است اقدامی کاملاً پسندیده محسوب می شود که باید به یک سنت ملی تبدیل شود.
بازیگر برجسته و مطرح کشور که ایفای نقشش به عنوان شخصیت «لاوی» برادر بزرگ حضرت یوسف(علیه السلام) در ذهن مردم ایران نقش بسته است نیز به جمع حامیان رزمایش خدمت پیوست و در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار عصرهامون گفت: رزمایش خدمت؛ اقدامی پسندیده و ارزنده است که باید در تمام کشور باب شده و به یک سنت ملی تبدیل شود.
وی افزود: این قبیل حرکت های خیرخواهانه و انسان دوستانه نه تنها در استان سیستان وبلوچستان بلکه باید در تمام کشور اجرایی شود که البته این استان و استان هایی مانند هرمزگان، بوشهر، کرمان و... نیاز بیشتری دارند که باید در اولویت قرار بگیرند.
زارعی خاطرنشان کرد: رزمایش خدمت باید به دورترین روستاهای ایران هم برسد تا مردم احساس خوبی از خادمان و مسئولان خودشان در نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند اما متاسفانه برخی از مسئولان، آن طور که باید در میان مردم نیستند و به وظیفه خادمی خود به خوبی عمل نمی کنند.
این بازیگر سریال آنام بیان کرد: جای بسی خوشحالی است که بسیج بار دیگر به میدان آمده است چرا که این نهاد انقلابی از همان اول انقلاب کارش خدمت به رسانی به مردم و محرومان بوده- هست و خواهد بود و می توان گفت خدمت رسانی به مردم کشور جزءلاینفک بسیج است.
زارعی اظهار کرد: بسیج یکی از اصلی ترین ستون های خدمت رسانی در کشور محسوب می شود و همیشه و هرکجا که نیاز باشد بدون هیچ چشمداشتی وارد عمل شده و همیشه در صحنه بوده و خواهد بود و کارش را انجام می دهد.
وی تاکید کرد: درست است که بسیج همواره در عرصه خدمت رسانی فعالیت کرده است اما مسئولان نباید در انجام وظایف خود کوتاهی کنند. مسئولان نیز باید از رفتار بسیج الگو بگیرند و خدمات بسیج سرلوحه کار همگان شود چرا که این مسئولان پُست ها و میزهای زیادی را اشغال کرده اند و وظیفه دارند که به مردم خدمت رسانی کنند.
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ابراز امیدواری کرد که رزمایش خدمت بتواند اتفاقات خوب و موثری در تمامی کشور و به خصوص در استان سیستان وبلوچستان به ثبت برساند.
وی پیشنهاد کرد: مسئولان نیز از این رزمایش ها درس بگیرند و به میان مردم بروند و از نزدیک با دردها و مشکلات آنها آشنا شوند چون این مسئولان حقوق میگیرند، ارتقاء درجه می گیرند و وظیفه دارند تا امورات مردم را حل کنند و تا در میان مردم نباشند هیچ گاه به درستی از مشکلات جامعه مطلع نمی شوند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۹۶


ارسال