پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
اجرای 52 برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان+ روزشمار هفته
 
مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از اجرای 52 برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد.
عبدالله شیرازی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه فرضیه امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه شود، اظهار کرد: همه مردم در نهادینه شدن این دو فریضتین نقش دارند و کار در این خصوص تنها مختص به یک نفر یا یک گروه و نهادخاص نیست.
وی بیان کرد: در این راستا تاکنون فعالیت های خوبی در استان انجام شده است که با توجه به اقدامات و تلاش دشمن، می طلبد همگان ورود جدی تری به بخش نهادینه ساختن این فریضتین داشته باشند.
این مسئول شعار هفته امر به معروف و نهی از منكر امسال را "نهادينه سازی همه جانبه فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر در جامعه " عنوان کرد و ادامه داد: همزمان با آغاز ماه محرم برنامه های متنوعی برای بزرگداشت اين هفته در نظر گرفته شده و هر روز آن با عنوان خاصی نامگذاری شده است.
وی با بیان اینکه 52 عنوان برنامه به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر در نقاط مختلف استان اجرا خواهد شد، افزود: 10 عنوان برنامه مقدماتی قبل از آغاز هفته اجرا شده و 42 عنوان برنامه نیز در طول این هفته برگزار خواهد شد.
مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان استان روز اول هفته  را "وحدت كلمه حمايت از امت اسلامی و دشمن ستيزی" عنوان کرد و گفت: نامگذاری سایر روزهای این هفته به ترتیب با عنوان "حمايت جهادی از توليد ملی و كارگر ايرانی با خريد كالای ايرانی" ، "حمايت از آمران به معروف و ناهيان از منكر و بزرگداشت شهدای امر به معروف"، "تقويت پايگاه مساجد و هيات مذهبی در تربيت نسل جوان انقلابی" ، "خودباوری و خوداتكايی با توليد علوم انسانی اسلامی و در راستای استقلال فرهنگی و علمی " ، "تقويت مديريت جهادی و سلامت محيط اداری با نهادينه سازی تكريم ارباب رجوع، نقدپذيری و پرهيز از تبعيض و بی عدالتی" و "حمايت از سبک زندگی اسلامی ايرانی با رويكرد تحكيم خانواده" می باشد.
شیرازی از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مداحان با موضوعات آسیب ها، تهدیدها و آداب مداحی توسط بسیج مداحان قبل از آغاز هفته امر به معروف خبر داد و گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر، همایش بازار اسلامی با محوریت تولید و حمایت از کالای ایرانی، برگزاری نمایشگاه دجالواره، غبار روبی مزار شهدا و دیدار از خانواده شهدای امر به معروف و نهی از منکر استان، تشویق عامران به معروف و ناهیان از منکر حوزه ها و پایگاه های بسیج و همچنین همایش سالانه امر به معروف و نهی از منکر با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از دیگر برنامه های اجرایی در طول این هفته می باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۰۱


ارسال