شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶
در قالب گروه های جهادی شیفت ایثار شهرستان چابهار؛
375 کارگر بسیجی به ارائه خدمات رایگان در واحدهای تولیدی پرداختند
 
همزمان با برگزاری رزمایش خدمت در قالب شیفت ایثار، 375 کارگر بسیجی به صورت داوطلبانه به ارائه خدمات رایگان در واحدهای تولیدی چابهار پرداختند.
رضا اصغری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی در قالب شیفت ایثار اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی و نقش آفرینی اقشار؛ به مدت دو روز کاری با حضور گسترده بسیجیان کارگری شهرستان چابهار در 6 واحد تولیدی و کارگاه زیر مجموعه این حوزه به صورت منسجم و برنامه ریزی شده حال انجام شدن است.
وی افزود: کارگران این واحد های کارگری یک ساعت قبل از شروع شیفت کاری و یک ساعت بعد از اتمام شیفت کاری بدون هیچ چشم داشت و دستمزدی در قالب گروه های جهادی و شیفت ایثار فعالیت می کنند.
فرمانده حوزه کارگری سپاه شهرستان چابهار ادامه داد: 375 کارگر بسیجی به همراه کارفرمایان در این رزمایش بزرگ خدمت سپاهیان شرکت داشتند.
 وی با اشاره به حضور واحد های کارگری که در این رزمایش همکاری داشتند، بیان کرد: شرکت عمران ساحل، شرکت آرمان جنوب، شرکت پرسی گاز، شرکت چای سوفیا، شرکت پتروشیمی و شرکت الماس مکران در رزمایش بزرگ عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)2 حضور و فعالیت داشتند.
اصغری هدف از این رزمایش را ایجاد روحیه و امیدواری در بین تولید کنندگان، ملت و کشورهای دوست، انسجام داخلی و وحدت ملی عنوان کرد.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان امروز باید بدانند که ملت ایران با تمام وجود و احاد مختلف مردمی اعم از قشر کاگری، اصناف وبازاریان و مردمی پشت ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی هستند.

انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۲۲


ارسال