شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳
با هدف آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن؛
رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری در ایرانشهر برگزار شد
 
مسئول بسیج کارگری ایرانشهر از برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار خبر داد و گفت: این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در واحدهای تولیدی این شهرستان اجرا شد.
مهدی سنچولی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، اظهار کرد: رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری با عنوان شیفت ایثار امروز سه شنبه بیستم شهریور ماه همزمان در کارخانه های تولیدی ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ و ایران کولای ایرانشهر برگزار شد.
وی افزود: در این رزمایش جمعیتی بالغ بر 35 نفر از کارگران بسیجی به منظور خدمات رسانی، کمک به تولید، بهره وری و کمک به واحدهای تولیدی تحت عنوان "شیفت ایثار" خارج از شیفت کاری بدون هیچ چشم داشت و دستمزدی در محیط کار خودشان حضور یافته و در زمینه های تعمیر و نگهداری ،تولید و ... فعالیت کردند.
مسئول بسیج کارگری شهرستان ایرانشهر ادامه داد: این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در مراکز کار و تولید شهرستان برگزار شد.
وی یکی از اهداف برگزاری رزمایش شیف ایثار را در راستای حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و افزود: کارگران بسیجی با ایثار و از خود گذشتگی، کار رایگان انجام می دهند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام بر می دارند.

 انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۲۴


ارسال