شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت؛
شرکت بازاریان و تجار سیستان وبلوچستان در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج/ اجرای طرح یک کاسب- یک دانش آموز در 12 نقطه از استان
 
مدیر سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از برگزاری طرح یک کاسب- یک دانش آموز خبر داد و گفت: این طرح در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 در 12 شهرستان از استان برگزار می شود.
علیرضا بخته ای در گفت وگو با عصرهامون افزود: با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی98-97 و لزوم توجه بیشتر به اقشار آسیب پذیر و با ایجاد نشاط بین تمام فرزندان میهن اسلامی، طرح " یک کاسب- یک دانش آموز" به منظور پشتیبانی مالی اصناف، بازاریان و تجار از دانش آموزان بی بضاعت و در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص)2  در 12 شهرستان از استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی گفت: این طرح با مشارکت بسیج اصناف و بسیج دانش آموزی در سراسر کشور انجام می شود که در این راستا بازاریان و تجار هزینه تحصیلی یک دانش آموز از قبل لباس، کیف، کفش و لوازم التحریر را پرداخت و یا این اقلام را تهیه و به این افراد تقدیم می کنند.
 

 
مدیر سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه سلمان استان در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: فاز اول این طرح از فردا پنجشنبه تا 20 مهرماه جاری در استان رقم می خورد که در آن به دانش آموزان بی بضاعت بسته آموزشی کامل اعم از البسه، کیف، نوشت افزار اهدا می شود.
وی تاکید کرد: این طرح در مناطق حاشیه سراسر استان اجرا می شود تا دانش آموزی از تحصیل بازنماند به گونه ای که در مرحله اول هزار بسته حمایتی توزیع خواهد شد.
بخته ای در پایان با بیان اینکه این کالاها در راستای حمایت از کالای ایرانی تماما از تولیدات داخلی است، افزود: در قالب این طرح، دانش آموزان بی بضاعت از طریق بسیج مساجد و محلات و همچنین بسیج دانش آموزان شناسایی و معرفی می شوند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۳۶


ارسال