يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱
واکنش بازیگر مطرح سینما و تلویزیون به برگزاری رزمایش خدمت بسیجیان
حسام نواب صفوی: نقش بسیج در آبادانی کشور انکار ناپذیر است/ اميدوارم نتايج اين رزمايش تاثير سريع و مستقيم در زندگى مردم بگذارد
 
بازیگر برجسته سینما و تلویزیون کشور بر ضرورت برگزاری رزمایش های خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و خواستار تداوم این قبیل برنامه ها شد.
به گزارش عصرهامون، رزمایش خدمت تحت عنوان رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله 2 توسط گردان‌های بیت‌المقدس سراسر کشور از روز جمعه آغاز شد و تا 29 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.در این رزمایش که با حضور بیش از 700 هزار از نیروهای داوطلب بسیجی در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، قرار است اقدامات جهادی مختلفی در سطح شهرها و روستاهای محروم و دورافتاده انجام گیرد.
این رزمایش تاکنون دراستان های لرستان، بوشهر، همدان، هرمزگان، گیلان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، ایلام، گلستان، قم، کهکیلویه و بویراحمد، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، زنجان، قزوین، البرز ، خراسان رضوی و مرکزی برگزار شده است.
در همین راستا سازمان بسیج سازندگی در استان سیستان وبلوچستان نیز با استفاده از ظرفیت عظیم گروه‌های جهادی شیعه و سنی در اقشار مختلف و استفاده از توانمندی های خیرین با داشتن بیش از ۴۳۲گروه جهادی شناسنامه دار با شعار خدمت بی منت در بازه زمانی ۹الی۲۹ شهریور در مرحله اول و سپس تا هفته دفاع مقدس اقداماتی را در دستور کار قرار داد.
در این سلسله اقدامات که در استان سیستان وبلوچستان برگزار می شود قرار است خدمات انسان دوستانه و حمایتی زیادی به مردم در سرتاسر استان انجام شود و همین امر موجب شد تا چهره های شاخص و مطرح سینمایی کشور نسبت به آن واکنش نشان داده و حمایت خود را اعلام کنند.
در همین زمینه، حسام نواب صفوی بازیگر مطرح و برجسته کشور در گفتگو با عصرهامون حمایت خود را از اجرای رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) 2اعلام کرد.
این بازیگر برجسته کشور بر ضرورت انجام و ادامه دار بودن این قبیل فعالیت ها تاکید و اظهار کرد: در مورد ضرورت اين پروژه و امثالهم، قطعاً حائز اهميت بودنش بر كسى پوشيده نيست و به نظر بنده براى اقداماتى از اين قبيل،حتى دير هم شده است لذا براى جلوگيرى از ايجاد فاجعه هاى جديد، انجام هر چه سريعتر خدمت رسانى به مردم مناطق محروم چه در استان سيستان و بلوچستان و چه در استانهاى ديگر، از ضرورى ترين اقدامات است.
نواب صفوی با اشاره به فعالیت های چندین ساله بسیج و خدماتی که از ابتدای انقلاب به مردم کشور کرده است افزود: نقش بسيج مردمى با توجه به اينكه از بدنه مردم هستند و همچنين آشنايى كامل با مناطق مختلف کشور دارند قطعاً مهم است و مي تواند بسيار كمك كننده و مفيد باشد.
وی تاکید کرد: براى هر ايرانى كه در خاك ايران زندگى ميكند،ساختن ايرانى آباد بايد در اولويت باشد و ما هرگز نبايد رشادت ها و جان فشانى هاى مردم استان هاى جنوبى کشور را در بيرون كردن نيروهاى متخاصم از كشورمان،فراموش كنيم و اين نهايت بى انصافى است كه هر نقطه اى از ايران كه پاره تن من است، با داشتن اين همه منابع طبيعى در محروميت به سر ببرد.
وی ادامه داد: اميدوارم نتايج اين رزمايش ها تاثير سريع و مستقيم در زندگى مردم مناطق محروم داشته باشد و شاهد ايرانى آباد در تماميت ارضى خود باشيم.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۸۸۲


ارسال