پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان:
دشمن همواره به دنبال برهم زدن امنیت سیستان وبلوچستان است/خوشبختانه کوچکترین مساله امنیتی در دهه اول محرم گزارش نشد
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: خوشبختانه در دهه اول محرم امسال کوچکترین مورد و مساله امنیتی و انتظامی در سرتاسر استان گزارش نشد.
سردار محمد قنبری در گفت وگو با عصرهامون اظهار کرد: استان سیستان وبلوچستان یکی از استان هایی است که همواره مورد هجمه دشمنان خارجی است و سعی دارند در مناسبت های مختلف با ایجاد مسائل مختلف، فضای ناامنی را به این مردم القا کنند و ترس و اضطراب را در فضای جامعه ترویج دهند اما به فضل الهی نیروهای همیشه بیدار و آگاه نظامی و انتظامی همه نقشه های شوم آنها را خنثی می کنند.
وی ادامه داد: مردم شیعه وسنی در تمامی روستاها و شهرهای استان پهناور سیستان وبلوچستان امسال در کمال امنیت و آرامش در دهه اول محرم به خیابان ها و تکایا آمدند و به عزاداری پرداختند که خوشبختانه در 10 روز ابتدایی ماه محرم که اوج فعالیت های هیات های عزاداری است کوچکترین مساله امنیتی و انتظامی در هیچ نقطه استان گزارش نشد.
وی تاکید کرد: اگر امروز مردم به راحتی می توانند به اجرای برنامه های ملی و مذهبی خود برسند ناشی از تعامل، همکاری و همیاری خوب همه دستگاه های امنیتی، اطلاعی و انتظامی استان تحت لوای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه است که این امنیت امروز زبانزد خاص و عام شده است.
قنبری تصریح کرد: در کنار تلاش های خالصانه و مجاهدانه مجموعه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی استان، مردم نیز نقش پررنگی در تحکیم این وحدت و امنیت دارند که از همه آنها قدردانی می کنیم.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۹۰۲


ارسال