دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مطرح شد:
ارزش‌های دفاع مقدس سدی مستحکم در برابر استکبار جهانی است
 
فرمانده قرارگاه شهید فولادی چابهار گفت: پاسداری از ارزش های دفاع مقدس سدی محکم در برابر استکبار جهانی می باشد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد اعظمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح چابهار که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن محکومیت حمله تروریستی به مراسم سالگرد حمله عراق به ایران در اهواز اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات شیرین و رزم عظیم مردم ولایت‌مدار و متدین ایران اسلامی است به طوری که ملت قهرمان ایران با نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس مقتدرانه در برابر دشمن بعثی و دیگر مستکبران زمان ایستادگی کردند.
وی ارزش‌های دفاع مقدس را سدی مستحکم در برابر استکبار جهانی دانست و افزود: آمریکایی کردن خاورمیانه و جلوگیری از نهضت آزادی‌بخش در منطقه، از جمله شاخص‌ترین توطئه‌های دشمنان دین و نظام اسلامی ایران است ولی با تلاش های انجام شده آمریکا در خاورمیانه منزوی شده است.
فرمانده قرارگاه شهید فولادی چابهار ادامه داد: دشمنی آمریکایی ها با ما مختص به امروز و دیروز نیست؛ بلکه آن ها تمام توجه خود را از بدو ظهور انقلاب به نابودی نظام ما معطوف کرده بودند و برای تحقق تمام اهداف شان از هیچ تلاشی مضایقه نکردند.
​وی با اشاره  به قطع شدن دست بیگانگان از منابع و ذخایر کشورمان تصریح کرد: در دفاع مقدس آمریکایی ها وقتی متوجه شدند که با اقدامات تروریستی و ایجاد ناامنی در برخی از شهر های ما قادر به سرکوب انقلاب اسلامی نیستند، جنگ تحمیلی را به راه انداختند.
​سردار اعظمی عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس به دلیل اینکه از تجهیزات نظامی مناسب محروم بودیم، امکان دفاع از تمامیت ارضی برای رزمندگان فراهم نبود و شرایط به سختی پیش می رفت ولی امروز به جایی رسیده ایم که ابرقدرت های دنیا هم توان مقابله با ما را نخواهند داشت.
​وی با اشاره به استقلال کشور در زمینه های دفاعی خاطرنشان کرد: دشمنان و بدخواهان مردم کشور به علت استقلالی که بعد از انقلاب پیدا کردیم کوچکترین علم دفاعی خود را از ما دریغ کردند ولی به حول قوه الهی به توان انسانی داخلی توانستیم مرزهای موشکی را بشکافیم و به قدرت علمی و ساختاری در دفاع از کشورمان برسیم.

​انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۰۰۲


ارسال