جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ,14 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هدف دشمن از انتشار شایعات تیره و تارکردن روابط ایران با سایرکشورها است، گفت: جدایی ایران و عراق با نشر چند شایعه امکان پذیر نیست.
به گزارش عصرهامون، شهریور ماه جاری بود که انتشار خبری از سوی رسانه های تفرقه افکن مبنی بر اینکه «توریست‌های مرد عراقی با هدف بهره‌گیری جنسی از زنان ایرانی به شهر مقدس مشهد می‌روند» باعث تشویش اذهان عمومی و البته فرصتی به رسانه‌های معاند داد تا با بزرگنمایی آمار ارائه شده در راستای تخریب روابط ایران و عراق در نزدیکی ماه محرم و مراسم پیاده‌روی اربعین تلاش کنند.
 
هدف دشمن از انتشار شایعات تیره و تارکردن روابط ایران با سایرکشورها است
آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در این خصوص افزود: قطعا سیستم قضائی در این خصوص ورود پیدا کرده است و بهترین کار همین شیوه ای است که دستگاه قضائی در فضایی آرام دارد این ماجرا را پیگیری می کند.
وی بیان کرد: بخش عمده شایعات توسط عوامل دشمنان انجام شده است زیرا قصد آنان تیره و تار کردن روابط بین ایران و عراق است.
 
دنیای استکبار درصدد است جمهوری اسلامی را منزوی کند
نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: باتوجه به اینکه دنیای استکبار درصدد است جمهوری اسلامی را منزوی کند سعی دارد با انتشار چنین شایعاتی روابط ایران با کشورها را دچار اختلال کند زیرا راه دیگری برای قطع ارتباط از عهده اش بر نمی آید؛ در این راستا در داخل مملکت هم کسانی هستند که این همکاری را با استکبار دارند.
 وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: همانطور که در گذشته دنیای استکبار صدام را وادار به انجام جنگ تحمیلی کرد که روابط را تیره کند ولی با دوراندیشی امام امت رابط ها حفظ شد، اکنون نیز رهبر انقلاب دقیقا همان دوراندیشی را دارند که عوامل داخلی همسوی با دنیای استکبار از این ژرف اندیشی و هوشمندی خوششان نمی آید و سعی دارند بر این شایعات برای تیره کردن روابط دامن بزنند.
 
جدایی ایران و عراق از یکدیگر  امکان ناپذیر است
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه جدایی ایران و عراق از یکدیگر  امکان ناپذیر است، گفت: در عراق قبور امامان معصوم علیهم السلام و عتبات را داریم و دلبسته به آنجا هستیم.  
وی ادامه داد: دستگاه قضایی می خواهد در فضایی آرام این موضوع را پیگیری کند چون شایعات انجام شده و اثرتخریبی خود را داشته است، برخورد با این رسانه ها انجام می شود و باید برخورد با عوامل بیرونی هم صورت گیرد زیرا در انتشار این مطالب نقش آفرین بودند.
 
دادستانی، دورغ پردازی رسانه ای درباره استفاده ابزاری از زنان را پیگیری کند
در همین رابطه علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی هم به خبرنگارعصرهامون گفته است که دادستانی باید به عنوان مدعی العموم در این موضوع ورود پیدا کند زیرا به احساسات مذهبی مردم خدشه وارد شده است.
وی  گفت: پرادختن به این موضوع اقدام شیطان صفتانه و استفاده ابزاری برای تخریب اخلاقیات و ارزش های انسانی است.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید با شئونات و جایگاه مردم ایران بازی شود بر این اساس مسئولان مربوطه باید با چنین افرادی برخوردی قاطع انجام دهند.
یارمحمدی ادامه داد: افرادی که اقدام به انتشار چنین مسائل کذبی می کنند باید پاسخگو باشند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۰۳۷


ارسال