جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
چرایی صف های طولانی بنزین؛
تعداد جایگاه های سوخت در سیستان و بلوچستان کم است/ ورود 53 هزار کارت مهاجر در یک ماه!
 
معاون بازرگانی شرکت فراورده های نفتی منطقه زاهدان با بیان اینکه تعداد جایگاه های سوخت در سیستان و بلوچستان کم است، گفت: تنها در یک ماه 53 هزار کارت مهاجر جدید وارد استان شده که تاکنون موفق به مسدود کردن 14 هزار کارت شده ایم.
به گزارش عصرهامون، شلوغی صف های سوخت بنزین و گازوئیل یکی از معضلات رانندگان در استان پهناور سیستان وبلوچستان به شمار می رود.
صف هایی که هرازگاهی با نظارت مسئولان برای چند روز خلوت شده اما دوباره به حالت قبل بر می گردد که این اقدام باعث گلایه مندی بسیاری از شهروندان در این خطه از کشور شده است.
با این تفاسیر در حالی شلوغی صف‌های پمپ بنزین در این استان صدای مردم را درآورده که آنها مجبور هستند برای دریافت تنها ۱۰ لیتر بنزین زمانی حدود ۳ الی ۵ ساعت را در صف باشند که این مسئله سبب نارضایتی و گلایه مندی آنان شده است.
در این بین اما خرابی یا خاموشی چند پمپ معضل دیگری است که بر مشکلات افزوده است.
در همین راستا جلسه ای با حضور فعالان عرصه حمل و نقل با محوریت موضوع سوخت در فرمانداری زاهدان برگزار شد که در آن مشکل اصلی ورود کارت های مهاجر در ماه های اخیر بود.
 
تعداد جایگاه های سوخت در سیستان و بلوچستان کم است
خسرو خلیلی معاون بازرگانی شرکت فراورده های نفتی منطقه زاهدان در این جلسه بیان کرد: سه انبار در منطقه زاهدان وجود دارد که به خط لوله متصل نیست و فراورده‌های نفتی روزانه با 200 کامیون از راه های دور حمل می شود.
وی افزود: توزیع سوخت به دلیل اتفاق های اخیر، قطره چکانی بود اما با تدبیر مسئولان ایام سخت را پشت سر گذاشتیم و وضعیت عادی شده است.
این مسئول با بیان اینکه تعداد جایگاه های سوخت در سیستان و بلوچستان کم است، افزود: شایسته نیست مردم ساعت ها در صف سوخت باشند.
 
ورود 53 هزار کارت مهاجر در یک ماه!
 خلیلی با اشاره به ورود 80 تا 90 هزار کارت سوخت مهاجر تا مرداد ماه امسال به استان گفت: در شهریور ماه جاری نیز 53 هزار کارت مهاجر جدید دیگر وارد استان شد.
معاون بازرگانی شرکت فراورده های نفتی منطقه زاهدان ادامه داد: تاکنون 9 هزار و 400 کارت، باطل شده و موفق شدیم 14 هزار کارت را مسدود کنیم اما با توجه به حجم عظیم ورود کارت سوخت هر حرکتی انجام دهیم خیلی نمی‌توان مقابله کرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۱۷۸


ارسال