نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » مصاحبه تفصیلی » سیاسی

علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان:

حملات موشکی و پهپادی سپاه باعث ترس و وحشت دشمنان شد/توان دفاعی کشور به رخ جهانیان کشیده شد

۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن قدرددانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران در خصوص حملات موشکی و پهپادی به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز گفتند: این حمله باعث ایجاد ترس و وحشت در بین دشمنان شد.

به گزارش عصرهامون، پس از حملات موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن قدرددانی از این اقدام به موقع گفتند: این حمله باعث ایجاد ترس و وحشت در بین دشمنان شد.

مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون درخصوص حملات موشکی و پهپادی سپاه به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز اظهار کرد: این اقدام پیامی بود برای دشمنان نظام و انقلاب که بدانند جمهوری اسلامی با هرگونه فتنه و توطئه ای مقابله خواهد کرد.

وی ضمن تشکر از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این اقدام به موقع، توان دفاعی و موشکی نیروهای مسلح را به رخ جهانیان کشاند و باعث باعث دلگرمی ملت ایران و تسکین غم  خانواده های داغدار حادثه اهواز شد.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه تاکید کرد: حملات موشکی و پهپادی سپاه به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز باعث ترس و وحشت آمریکایی ها و ایادی آنان شد.

مولوی ملکی پور امام جمعه اهل سنت کنارک نیز بیان کرد: حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز باعث دلگرمی مردم و خانواده های داغدار شود.

وی با بیان اینکه دفاع حق ما است، افزود: این حمله توان موشکی سپاه را به رخ جهانیان کشاند و اثرگذار بود.

مولوی ملکی پور ادامه داد: این اقدام به موقع سپاه جوابی به گستاخی دشمنان بود که جای تشکر دارد.

در ادامه نیز مولوی شه بخش مدرس دارالعلوم مسجد مکی زاهدان هم با بیان اینکه این اقدام به موقع سپاه باعث دلگرمی ملت است، افزود: دشمنان بدانند ما ضعیف نیستیم و در عرصه های دفاعی و نظامی پیشرفت کرده ایم.

 

انتهای پیام/