سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
نماینده زاهدان در گفتگو با عصرهامون؛
اقدامات قوه قضاییه و دولت زمینه ساز کاهش نرخ ارز/ بانک مرکزی باید با تمام توان بازار ارز را مدیریت کند
 
نماینده زاهدان اقدامات قوه قضاییه و دولت را در کاهش نرخ ارز موثر دانست و گفت: کاهش نرخ ارز باید مداومت داشته باشد تا مردم به آن اعتماد کنند.
علیم یارمحمدی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با ابراز خرسندی از کاهش محسوس نرخ ارز از روز گذشته گفت: برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی و اقدامات بانک مرکزی در سیر نزولی قیمت ارز بسیار موثر بود.

این نماینده اصلاح طلب افزود: دولتمردان باید در این خصوص کار اساسی و با برنامه انجام دهند تا ضمن عبور از این بحران، کشور را به حالت ثبات رسیده و مردم احساس آرامش روحی و روانی کنند.

نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه مجلس همواره از اقدامات دولت و تمامی ارکانی که به دنبال رفع مشکلات مردم هستند حمایت می کند، تصریح کرد: باید سرمایه های کلانی که در دست مردم قرار دارد و یک روز به سمت بازار ارز و روزی دیگر به سمت بازار مسکن و خودرو سرازیر می شود با اعتماد سازی به سمت سوی مناسب سرمایه گذاری شده و مردم از این موضوع منتفع شوند.

وی کلید حل مشکلات کشور را در گرو اراده داخلی دانست و گفت: هر چند مراودات بین المللی هم در این موضوع بی تاثیر نیست اما استفاده از توان داخلی در بلند مدت بسیاری از مشکلات کشور را مرتفع خواهد کرد.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۰۰


ارسال