جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,23 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
کارشناس امور سیاسی با بیان این که دشمن با تفکرات انقلابی و مبارزه طلبی انقلابیون کشور ایران مشکل دارد، گفت: روحیه جهادی جوانان انقلاب، راهگشای مشکلات کشور است.
مجتبی میر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به فرامین رهبر انقلاب مبنی بر نقش جوانان در پیش برندگی انقلاب، اظهار کرد: با انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی که جوانان دارند، می توانند با مشکلات اقتصادی و تحریم ها به واسطه علم بروزی که دارند مقابله کنند و با استفاده از تجربه پیران، در پیش برندگی این حرکت انقلابی موثر واقع شوند.
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب جوانان را نوک پیکان حرکت عظیم انقلابی دانستند، افزود: امروز شاهد درخشش جوانان در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، جنگ های نرم افزاری و سخت افزاری و غیره هستیم که این نشان از آن دارد که می توانیم در رفع مشکلات اقتصادی گامهای موثری برداریم.
کارشناس امور سیاسی با تاکید بر این مطلب که تحریم های اقتصادی شکننده تر از اقتصاد ملی است، ادامه داد: اقتصاد ملی می تواند تحریم را شکست دهد، اتفاقاتی که در زمینه نرخ دلار در چند روز اخیر رخ داد، نشان داد که با توجه به فرامین رهبر انقلاب در سال 86 می توان آقایی دلار را در زندگی اقتصادی مردم شکست داد.
وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: تمام کشورها در تلاش هستند تا از سیستم دلار آمریکایی رهایی یابند، به گونه ای که دلار زدایی به یک اولویت استراتژیک برای کشورهای ایران، چین، روسیه و ترکیه تبدیل شده و انتظار می رود این روند همچنان ادامه یابد.
وی خاطر نشان کرد: با عمل به فرامین رهبری می توان تحریم ها را شکست داد، شکست تحریم ها منجر به شکست آمریکا می شود و با این شکست آمریکا سیلی دیگری از ملت ایران خواهد خورد.
وی افزود: مسئولین باید همچون جوانان با روحیه جهادی وارد عمل شوند اگر غیر این است، جای خود را به جوانان انقلابی واگذار کنند چرا که با اقدامات جهاد گونه می توان به پیروزی رسید، بر این اساس همه باید در عرصه کاری خود با خدمت به مردم و روحیه جهادی با آمریکا مقابله کنند که اینگونه اقدامات اعتماد مردم به نظام و انقلاب را بالا می برد.
کارشناس امور سیاسی ادامه داد: شعار "مرگ بر آمریکا" بهانه می باشد، مشکل اصلی دشمنان به ویژه آمریکا بر اصل نظام اسلامی و انقلابی است.
میر با بیان اینکه دشمن با تفکرات انقلابی و مبارزه طلبی انقلابی کشور ایران مشکل دارد، خاطر نشان کرد: آمریکا و ایادی استکبار جهانی از قدرت اسلامی و انقلابی که در این منطقه شکل گرفته، احساس خطر کرده و هراس دارند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۶۵


ارسال