سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
​مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها خبر داد:
توزیع 1200 حلقه لاستیک یارانه ای بین کامیون داران سیستان وبلوچستان/ اعتصاب رانندگان در استان شایعه است
 
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های سیستان وبلوچستان از توزیع هزار و200 حلقه لاستیک یارانه ای بین کامیون داران استان خبر داد.
علی خانقایی در گفت وگو با عصرهامون اظهار کرد: به دنبال مشکلات و سختی هایی که برای رانندگان استان سیستان وبلوچستان نسبت به تامین اقلام مورد نیاز به وجود آمد رایزنی های لازم برای حل بخشی از مشکلات آنها در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: یکی از ضروری ترین نیازهای رانندگان استان گران شدن قیمت لاستیک خودرو بود که با هماهنگی دستگاه های مربوطه تعداد هزار و200حلقه لاستیک به صورت یارانه ای بین آنها توزیع شد و رانندگان می توانند از طریق سازمان صنعت،معدن و تجارت و دریافت معرفی از انجمن صنفی رانندگان در بخش بار و مسافر، نسبت به تهیه لاستیک مورد نیاز خود با قیمت تعاونی اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه تعداد 5هزار و500 دستگاه خودرو در بخش حمل و نقل برون شهری استان فعالیت دارد ادامه داد: به منظور تسریع در روند حل مشکلات کامیون داران استان پیگیری های بیشتر در دست اقدام است تا سهیمه لاستیک این استان افزایش یابد.
خانقایی به شایعات فضای مجازی نیز اشاره کرد و افزود: برخی ها در کانال های خبری و معاند نظام اقدام به نشر شایعه اعتصاب رانندگان در استان سیستان وبلوچستان کرده اند که از پایه کذب است و ما تاکنون هیچ موردی از اعتصاب در این استان نداشته ایم.
وی تاکید کرد که جاده های استان نیز برای تردد تمامی خودروها در امنیت کامل است و رانندگان به شایعات توخالی در فضای مجازی که فاقد سندیت و اعتبار است توجه نکنند.
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۲۹۲


ارسال