سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان خبرداد؛
دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در منطقه سیستان
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری عامل شرارت‌های سریالی در منطقه سیستان در عملیات مقتدارنه پلیس هامون خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری اظهار کرد:در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر شرارت‌های سریالی فردی سابقه دار با ایجاد ناامنی در سطح شهرستان "هامون" و دیگر مناطق سیستان تیمی از پلیس امنیت عمومی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: در بررسی فعالیت‌های مجرمانه این فرد شرور مشخص شد این فرد از آبانماه سال ۸۷ به جرم مشارکت در قتل عمد و حمل سلاح گرم تحت تعقیب مقام قضائی و دستگاه امنیتی قرار گرفته و از آن مدت با اقداماتی نظیر آدم ربایی، سرقت به عنف و درگیری مسلحانه، تیراندازی و حمل مواد مخدر موجب سلب آسایش شهروندان شده است.
وی عنوان کرد: تحقیقات گسترده پلیس امنیت عمومی برای دستگیری این فرد شرور که دائم محل اختفایش را تغییر می‌داد ادامه داشت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص محل اختفایش در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر زابل به دست آمد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان هامون با نیابت قضائی در این عملیات هماهنگ و منسجم با محاصره مخفیگاه این شرور خطرناک، او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از محل یک قبضه کلت کمری به همراه سه تیر جنگی کشف کردند.
قنبری با اشاره به اینکه این شرور ۴۰ ساله خطرناک ۲۵ فقره سابقه کیفری در پرونده اش به یدک می‌کشد افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.
وی تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی، آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان قاطعانه برخورد می‌شود.
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۳۲۴


ارسال