پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,22 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
توسط بسیجیان صورت گرفت؛
توزیع صبحانه گرم میان دانش آموزان حاشیه شهر زاهدان
 
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان گفت: تعداد 600وعده صبحانه گرم میان دانش آموزان دو مدرسه در حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.
محسن تازه روز در گفت و گو با عصرهامون اظهار کرد: بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان در راستای تحقق اهداف اصلی بسیج که همان خدمت رسانی به محرومان و رفع محرومیت ها است در طول سال ویژه برنامه های زیادی انجام می دهند.
وی ادامه داد: اعضای این گروه جهادی در سلسله نشست های خود به این نتیجه رسیدند که رسیدگی به دانش آموزان مناطق حاشیه شهر باید در اولویت قرار بگیرد چرا که این افراد آینده سازان ممکلت هستند و تاکنون هم توجه خاصی به آنها نشده است.
وی بیان کرد: به همین منظور گروهی متشکل از افراد مطلع با اخذ مشاوره از فعالان فرهنگی و مذهبی، اقدام به شناسایی مدارسی کردند که دانش آموزان آن از شرایط اقتصادی خوبی بهره مند نیستند و به مدارسی برخورد کردند که برخی از دانش آموزان به دلیل ضعف جسمانی و عدم توان مالی در تهیه صبحانه و وعده های غذایی خود گاهاً در داخل کلاس های درس به روی زمین افتاده و بی حال می شوند.
مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان خاطرنشان کرد: پس از رایزنی با برخی خیران و جمع آوری کمک های مردمی، توزیع صبحانه گرم در این مدارس آغاز شد و چندین مرتبه این کار انجام گرفت که با استقبال بسیار خوب از سوی معلمان و مدیران مدارس نیز مواجه شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) گفت: به همین منظور صبح امروز 600 وعده صبحانه گرم میان دانش آموزان دختر مقاطع دبستان و دبیرستان حاشیه شهر زاهدان توزیع شد.
وی ادامه داد: در حاشیه این اقدام فرهنگی لیست کمبودها و نیازهای این مدارس نیز گرفته شد تا در صورت امکان و پس از رایزنی با خیران، این اقلام تهیه و به مدارس تحویل داده شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۴۴۵


ارسال