سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان:
دستگیری اعضای باند بزرگ قاچاق درسیستان و بلوچستان/بیش از 2تن مواد افیونی درنیکشهر کشف شد
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری اعضای باند حرفه ای قاچاق و کشف بیش از دو تن مواد افیونی در عملیات شب گذشته پلیس شهرستان "نیکشهر" خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در تشریح این خبر به اصحاب رسانه گفت:  در راستای مبارزه شبانه روزی با سوداگران مرگ، پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیکشهر با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (ع) از فعاليت يک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، مطلع شدند.
وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نیکشهر پس از چندین شبانه روز تحقیقات گسترده پلیسی با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند حرفه ای قاچاق، شب گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی کوهستانی شهرستان شناسایی و با آنان درگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در این عملیات شبانه که با آتش پرحجم جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر همراه بود، 3 تن از اعضای این باند دستگیر و دیگراعضای باند با استفاده از تاریکی هوا متواری شدند.
وی با اشاره به توقیف 2 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت از اعضای این باند تصریح کرد: در این عملیات تکاوران پلیس در پاک سازی منطقه 2 تن و 91 کیلو و 779 گرم تریاک، 9 کیلو و 200 گرم حشیش، 7 کیلوگرم هروئین و 15 کیلوگرم سایر مواد مخدر کشف کردند.
سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای متواری این باند قاچاق اظهار داشت: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود و اجازه نخواهد داد قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۵۳۵


ارسال