در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

برگزاری راهپیمایی 13 آبان در بیش از 50 نقطه از سیستان وبلوچستان

1 آبان 1397 ساعت 14:23

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بیش از 50 نقطه جمعیتی استان خبر داد.


به گزارش عصرهامون، عباس صفدری ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت مراسم یوم الله 13 آبان اظهار کرد: سیزدهم آبانماه روزی حیاتی و ماندگار در تاریخچه انقلاب اسلامی است که مردم ایران هر سال با برپایی راهپیمایی این روز را گرامی می دارند.
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اولین اقدام و تصمیم همه جانبه دشمنان برانداری نظام جمهوری اسلامی ایران بود که تلاش کردند تا در کمترین زمان ممکن این تصمیم را عملی سازند.
رئیس ستاد بزرگداشت مراسم یوم الله 13 آبان استان ادامه داد: دشمنان برای رسیدن به این هدف یک برنامه ریزی 10 ساله تعریف کردند تا حداکثر در این مدت تکلیف ایران مشخص شود اما هم اینک انقلاب اسلامی در آستانه جشن 40 سالگی قرار دارد و دشمنان سال هاست که در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده اند.
وی با اشاره به 40 سال خدمت، فعالیت و کار انقلابی در جمهوری اسلامی افزود: 13 آبان امسال چهلمین سالی است که مردم انقلابی ایران در نقاط مختلف کشور انزجار خود از استکبار جهانی را نشان می دهند و با وجود تلاش ها و تبلیغات منفی دشمنان با شکوه تر از گذشته در خیابان ها حاضر می شوند.

 انتهای پیام/

 


کد مطلب: 105601

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/105601/برگزاری-راهپیمایی-13-آبان-بیش-50-نقطه-سیستان-وبلوچستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/