شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
کُرد ضمن تقدیر از سپاه به جهت پیگیری مرزبانان:
جیش الظلم پایگاه‌های مرزی خود را جمع‌آوری و به مرکز پاکستان متواری شده است
 
نماینده مردم میرجاوه در مجلس ضمن تقدیر از نیروهای سپاه به جهت پیگیری مرزبانان ربوده شده، گفت: گروهک جیش الظلم پایگاه‌های نزدیک مرزی خود را جمع‌آوری و به مرکز پاکستان متواری شده است.
به گزارش عصرهامون، علی کرد در گفت وگو با خانه ملت، ضمن تقدیر از نیروهای سپاه پاسداران به جهت همکاری و پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده، گفت: امام راحل فرمودند که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. به حق سپاه پاسداران در کیان از مرزهای ایران اسلامی و آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و به وجود آمدن نظم، انضباط، آرامش و امنیت اقدامات بزرگی را انجام دادند.
نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فرماندهان محترم سپاه پاسداران بعد از ربوده شدن مرزبانان از سطوح مختلف کشور به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده و همراه فرماندهان سپاه استان و شهرستان در محل وقوع حادثه حضور فعال پیدا کردند.
وی افزود: این فرماندهان سپاه توانستند نظم، انضباط و یک سویی همه یگان‌های نظامی و مستقر در بخش را همراه کنند، از این رو بر اساس اطلاعات و اخبار در مرز و خارج از مرز؛ گروهک تروریستی ضدانسانی جیش الظلم احساس خطر، هراس و ترس نموده است به طوری که بسیاری از پایگاه‌های نزدیک مرزی خود را جمع‌آوری کردند و به طرف مرکز پاکستان متواری شده‌اند.
کُرد یادآور شد: با این وجود همچنان عملیات، تحقیق، تفحص، بررسی برادران سپاه پاسداران ادامه دارد ضمن آنکه اکنون نیروهای مسلح در سراسر مرزهای کشور به ویژه مرز سیستان و بلوچستان برای نشان دادن اقتدار ملی و توان مرزبانی مستقر هستند. از سوی دیگر هم‌اکنون در سطح مرزهای جنوب و جنوب شرقی کوچکترین خلل و مشکلی احساس نمی‌شود.  
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  همه مردم به صورت عادی در حال زندگی و به دست آوردن معیشت خود هستند، نیروهای مسلح به عنوان بازوهای توانمند حفاظتی و دژ و خاکریز اول دفاعی در مرزها مستقر هستند، راه‌زنی و تعاملات با کشور پاکستان نیز ادامه دارد.
وی ادامه داد: دولت و وزارت کشور پاکستان و سفیر پاکستان در تهران و مرزبانی نیز احضار شدند و تعاملاتی برای برقراری امنیت در هر دو طرف مرز داشته‌اند،  دو کشور نیز به توافق و تعامل رسیدند که نسبت به هر گونه ناامنی در مرز حساس باشند و با قاطعیت با عوامل ناامنی مبارزه کنند بنابراین ضمن تقدیر از همه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران و فرماندهی کل قوا از خانواده معزز مرزبان به جهت صبر و شکیبایی تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۶۲۵


ارسال