دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه موقت شهرستان چابهار گفت: راهپیمایی 13 آبان تجلی و نمایش دهنده اتحاد و یکپارچگی مردم و اقتدار نظام به جهانیان و نماد استکبار ستیزی است.
به گزارش چهاربهاران، حجت السلام و المسلمین مهدی کریمی در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به فرموده امام راحل اظهار کرد: امام خمینی ره فرموده اند که باید مقتدرانه در برابر دشمن ایستاد و به آنها ضربه زد ما و مسئولان کشور هم باید همان گونه با آنها برخورد کنیم، عقب نشینی و وادادگی باعث پس رفت مملکت می شود.
وی ادامه داد: عده ای از مسئولین در داخل کشور از دشمن می ترسند و این واویلا ست چراکه عقب نشینی در برابر دشمن باعث گستاخی و زیاده خواهی آنان می شود.
 
امام جمعه چابهار افزود: وقتی که آمریکا بر دشمنی خود مصمم تر است و در ۱۳ آبان می خواهد تحریم ها را افزایش دهد ما هم با اقتدار و انزجار بیشتر نسبت به هرسال در این راهپیمایی شرکت کرده و از دشمنان همیشگی این کشور برائت می جوییم.
 
به گفته وی؛ همه ما نسبت به خون شهدا مسئولیت داریم و دشمن می خواهد بین حاکمیت و نظام ما شکاف بیندازد تا اختلاف افکنی و هرج و مرج ایجاد شود.
 
حجت السلام والمسلمین کریمی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور بیان کرد: کشور در چند ماه اخیر دچار تورم شده و دولت هیچ برنامه ضرب الاجلی برای حل این مشکل ارائه نداده است اینکه جوانی بیکار در خانه بنشیند مطمئنا آثار بد اجتماعی را به دنبال دارد.
 
وی ادامه داد: رئیس جمهور وقتی مسئولی خوب کار نمی کند را از کار بر کنار کند چرا وقت مجلس به خاطر یک استیضاح گرفته می شود و هر نوع خیانت و کم کاری در کار مردم خیانت به خون شهدا ست.
 
خطیب موقت نمازجمعه گفت: در شرایط کنونی هجمه های فرهنگی بیگانه در کشور ما جولان می دهد و دولت در کنار مردم باید با این تهاجمات فرهنگی مبارزه کند.
 
وی افزود: آمریکا نشان داده است هیچ گاه از مواضع خود برای قدرت طلبی و سلطه جویی عقب‌نشینی نخواهد کرد بنابراین ما باید دلیرانه در برابر دشمن ایستادگی کنیم و سیزده آبان به عنوان نماد اعتراض مردم ایران و مسلمین در مقابل این دشمنی هاست.
 
حجت السلام کریمی خاطرنشان کرد: امام راحل همیشه شجاعانه و دلیرانه در برابر دشمنان رفتار می کردند همان طور که دیدیم در جنگ تحمیلی چگونه دشمنان شکست خورده و عقب نشینی کردند بنابراین مسئولین کشور باید با تقلید فکری و رفتاری آن امام عزیز نسبت به مواضع خود در برابر دشمن پیشروی کنند و حل مشکلات مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۴۶


ارسال