جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۷
تبلور استکبارستیزی در راهپیمایی 13 آبان در نقطه صفر مرزی میرجاوه
 
راهپیمایی ضد استکباری 13آبان در شهرستان مرزی میرجاوه برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پایگاه خبری لادیز؛راهپیمایی 13 آبان روز تبلور روحیه استکبارستیزی امت اسلامی نظام جمهوری اسلامی است، مردم مرزدار و ولایتمدار میرجاوه ، در کنار دانش آموزان و دانشجویان این شهر همچون سال‌های گذشته صبح امروز با حضور در راهپیمایی13 آبان ،انزجار خود را از بدعهدی ها و دشمنی های آمریکای جنایتکار فریاد زدند و با روحیه ای انقلابی،انزجار خود از استکبار جهانی و در رأسش امریکای جنایتکار و اسراییل کودک کش اعلام کردند.


امروز همزمان با ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان میرجاوه از میدان شهدا تا مدرسه سمیه این شهرستان راهپیمایی کردند و با فریادهای «مرگ بر امریکا» و«مرگ براسرائیل» و «مرگ بر آل سعود»خشم و نفرت خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اعلام کردند.
 

 
مولوی دهانی مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان در این مراسم با اشاره به دشمنی 40 ساله دولت آمریکا با انقلاب، اظهار کرد: آمریکا از پیش از انقلاب به دنبال منافع خود در ایران بود که با پیروزی انقلاب اسلامی دست آمریکا برای همیشه از ایران اسلامی قطع شد و همین سبب دشمنی روز افزود دولت آمریکا با ملت ایران است.
وی افزود: عمر ظلم و ستم آمریکا رو به پایان است و به گفته رهبر معظم انقلاب آمریکا رو به افول است و برای نجات از این زوال به دنبال تهدید و تحریم و جنگ افروزی در جهان است.
وی خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران دشمن را بهخوبی می شناسد و با صلابت و استواری در مقابل استکبار جهانی قدعلم کرده است و همین موضوع سبب خشم روزافزون استکبارجهانی از ملت ایران است.سعیده ریگی یکی از دانش آموزان شرکت کننده در راهپیمایی به خبرنگار ما گفت: امروز همراه و همگام با سایر دانش آموزان به راهپیمایی آمده ام تا به دولت آمریکا بگویم ما فرزندان ایران تا آخرین نفس پای انقلاب و رهبرمان ایستاده ایم.
وی ادامه داد: استکبار جهانی بداند عمرش به پایان رسیده و ما آینده سازان ایران به زودی نابودی آمریکا و اسراییل را جشن می گیریم.


 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۸۳


ارسال