جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه ، روحیه انقلابی و اراده ملت ایران را خدشه دار نخواهد کرد و دولت آمریکا با این عهدشکنی تنها خود را در چشم جهانیان بی اعتبارتر از گذشته ساخت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون ،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:حضور پرشور مردم در این راهپیمایی تجدید پیمانی مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب است و همان طور که مقام معظم رهبری نیز بیان کردند عمر آمریکا رو به پایان و این کشور در خال افول است.
وی افزود: ترامپ و سایر دشمنان انقلاب بدانند تحریم ها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد چرا که این ملت همان طور در 8سال دفاع مقدس با مقاومت در برابر دشمنان ایستادگی کردند اکنون نیز با عزمی راسخ نخواهند گذاشت تا استکبار جهانی از تحریم ها برای سلطه برکشور استفده کند.

وی خاطر نشان کرد: فشار اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه ، روحیه انقلابی و اراده ملت ایران را خدشه دار نخواهد کرد و دولت آمریکا با این عهدشکنی تنها خود را در چشم جهانیان بی اعتبارتر از گذشته ساخت.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: آمریکا هیچ گاه خیرخواه هیچ ملتی نیست و دشمنی آمریکا با ملت انقلابی ایران بی پایان است چرا که این ملت در برابر قدرت طلبی و زورگویی استکبار ایستاده است و با توکل به خدا امسال 40 سالگی انقلاب را پرشورتر از گذشته جشن میگیریم.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۸۴


ارسال