جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
رئیس اداره برق چابهار خبر داد؛
اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای برق رسانی به بزرگترین منطقه حاشیه نشین کشور در چابهار
 
رئیس اداره برق چابهار گفت: در راستای سفر وزیر نیرو به شهرستان چابهار در حاشیه بازدید از کمب به عنوان بزرگترین سکونت گاه غیررسمی کشور، تامین اعتبار بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال برای برق رسانی به این محدوده اختصاص یافت.
به گزارش عصرهامون، امید رضا مشهدی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران اظهار کرد: این تامین اعتبار، شرکت توزیع برق چابهار را قادر خواهد ساخت تا به کلیه متقاضیان که درخواست برق کرده‌اند ضمن تکمیل پرونده مطابق با مقررات اشتراک واگذار کند.
وی با اشاره به بهره گیری از دانش فنی و تجهیزات پیشرفته برای برق رسانی به کمب افزود: کلیه شبکه های قدیمی جمع آوری و برق دهی استاندارد روز دنیا با ابزار پیشرفته در کمب اجرا می شود به طوری که در این طرح امکان قرائتی کنتورها از راه دور نیز فراهم می باشد.
رئیس اداره برق چابهار ادامه داد: در شرایط کنونی شرکت توزیع نیروی برق استان با نصب ۱۸۸ ترانسفورماتور، ۶۵ کیلومتر شبکه ای دارای فشار متوسط با اعتبار هفت میلیارد تومان در این محدوده واگذار کرده است که با این تامین اعتبار اتفاقات خوبی در بزرگترین محدوده حاشیه نشین کشور خواهد افتاد.
وی با اشاره به ۲۰ هزار اشتراک برق غیردائم در کمب تاکید کرد: از این تعداد یک هزار و ۱۶۰ اشتراک برق غیردائم در ۶ ماهه اول امسال واگذار شده و با رسید اعتبار مذکور از سوی وزارت نیرو به کلیه متقاضیان و درخواست کنندگان اشتراک برق واگذار می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: کمب با برق رسانی های غیر استاندارد توسط اهالی مشکلات متعددی را برای خود و شرکت توزیع برق چابهار ایجاد کرده‌اند به طوری که در همان محدوده فشار بر روی شبکه دو چندان شده و میزان آسیب به تجهیزات ما از قبیل خرابی ترانسفورماتور افزایش یافته بود که با تامین اعتبار موجود، مشکل برق دهی مشترکان به صورت قانونی و استاندارد روز دنیا حل می شود.
​انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۹۷


ارسال