شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
​تجارت ابتذال در سیستان وبلوچستان
بی تفاوتی مسئولان در برابر ترویج ابتذال در فضای مجازی/ اجاره رقصنده خانم در سیستان وبلوچستان!
 
تجارت ابتذال و اجاره رقصنده خانم برای اجرای انواع رقص های عربی و ترکی و خارجی یکی از شغل های جدید فضای مجازی در سیستان وبلوچستان شده است.
به گزارش عصرهامون، از زمانی که فعالیت ایرانیان در فضای مجازی گُل کرد همواره این فضا مورد نقدهای مختلف بوده است که البته در کنار انتقادات بسیار، فوایدی نیز داشته است که هر یک در جای خود قابل بررسی می باشد.
اما یکی از چالش های اصلی این فضا؛ تبلیغات بی قاعده و قانون است که به دلیل عدم نظارت ها شاهد هستیم انواع و اقسام تبلیغات هنجارشکن و خلاف عرف در این فضا صورت می گیرد که باید گفت یکی از دلایل اصلی رشد قارچ گونه این نوع تبلیغات، نبود نظارت های کافی از سوی دستگاه های متولی امر و فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو است.
در این بین شاهد هستیم که صفحات مجازی متعددی در استان سیستان و بلوچستان دایر شده که با نشر تصاویر نیمه برهنه و بد حجاب بانوان به طورعلنی در حال اشاعه فحشا در این فضا هستند و برخی دیگر نیز پای را فراتر گذاشته و در کنار تبلیغات برای خواننده و نوازنده خانم (دی جی) دست به اجاره رقصنده برای اجرای حرکات موزون گروهی و فردی جهت مراسمات جشن و عروسی زده اند که بعضاً فیلم های رقص مختلط آنها نیز در این صفحات بارگذاری می شود.
مدیران این صفحات مجازی به طور آشکارا با قرار دادن چندین شماره تلفن فعال و یا ارتباط گیری از طریق پیام های شخصی(دایرکت)، روزانه پذیرای مشتریانی هستند که درخواست اجاره رقصنده می دهند که با اخذ مبالغ گزاف، قول انواع رقص های عربی، ترکی و خارجی را به مشتریان خود می دهند و دستگاه های نظارتی کماکان در خواب غفلت بسر می برند.
پایگاه خبری عصرهامون این آمادگی را دارد تا اگر از سوی مسئولان عزمی برای برخورد باشد، دستگاه های نظارتی و انتظامی را در این راستا همراهی کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۷۹۸


ارسال