چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
​برگزاری دومین جشنواره ملی عکس نگاران در سیستان وبلوچستان
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران در سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
حسین مسگرانی در گفت وگو با عصرهامون اظهار کرد: استان سیستان وبلوچستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و فرهنگ و تمدن غنی و بافت بومی ویژه و جاذبه های طبیعی خود می تواند برای هنرمندان به خصوص عکاسان فرصت مناسبی برای به تصویر کشیدن این زیبایی ها باشد.
وی ادامه داد: به همین منظور و در راستای معرفی ظرفیت ها و استعدادهای بکر و ناب در استان سیستان وبلوچستان، دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران در این استان برگزار می شود و همه عکاسان در سراسر کشور می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره در 3 بخش طبیعت سیستان وبلوچستان، چشم اندازها و ویژه سیستان وبلوچستان به داوری آقایان کیارنگ علایی، اسحاق آقایی، سعید عرب زاده، صادق سوری و خانم یلدا معیری برگزار می شود.
به گفته مسگرانی، شرکت، ثبت نام و حضور تمامی عکاسان آماتور و حرفه ای از سراسر ایران در این جشنواره آزاد است و برای حضور در اردوها نیز هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و کاملاً رایگان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: شرکت در این جشنواره برای عکاسان بومی به این صورت خواهد بود که همزمان با اردوی کشوری، برای تمامی متقاصیان بومی کارت و مجوز عکاسی صادر شده و مانند عکاسان اردو تا آخرین مهلت ارسال آثار بایستی عکس های خود را به دبیرخانه تحویل دهند.
وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در بخش ویژه سیستان وبلوچستان می توانند از 22 آبان تا تاریخ 5 آذرماه عکس های خود را تا حجم 3مگابایت از طریق سایت جشنواره به آدرس www.zahedanphoto.ir بارگذاری کنند که این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۹۳۸


ارسال