سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ,4 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان:
کشف بیش از 10 تن مواد مخدر در یکماه/ از دستگیری200 خرده فروش تا انهدام دو باند مواد مخدر در استان
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف بیش از10 تن مواد مخدر و یک میلیون و 139 هزار لیتر سوخت قاچاق در ماه جاری در استان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در تشریح خبرفوق به اصحاب رسانه اظهار کرد: مأموران انتظامی استان از ابتدای آبان ماه جاری تاکنون، 10 تن و 174 کیلوگرم انواع مخدر در استان کشف کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 40 درصد رشد داشته است.
به گفته وی، از این مقدار 7 تن و 966 کیلو تریاک، 233 کیلو حشیش، 205 کیلو هروئین، 55 کیلو مرفین و بقیه مربوط به سایر مواد مخدر بوده است، همچنین در این مدت 2 باند مواد مخدر منهدم و 200 خرده فروش مواد نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در ماه جاری هزار و 92 معتاد نیز جمع آوری شدند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 101 درصد رشد داشته ایم.
وی توقیف 43 دستگاه خودرو، 5 قبضه سلاح سبک و سنگین را از دیگر دستاوردهای عملیات تکاوران جان برکف پلیس مبارزه با مواد مخدر استان برشمرد و افزود: مأموران پلیس استان از ابتدای ماه جاری تاکنون یک میلیون و 139هزار و 569لیتر انواع سوخت قاچاق را کشف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 136 درصد رشد داشته است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در حال حاضر پلیس استان طرح جمع آوری باک های اضافی و شناسایی دپوهای سوخت را در دستور کار دارد و گشت های ویژه ای را در این خصوص به ویژه در گلوگاه های مرزی فعال کرده است که دراین مدت  20 دپوی سوخت شناسایی شده که شاهد افزایش 11 درصدی نسبت به سال گذشته بوده ایم.
قنبری کشف 25 باک اضافه، توقیف 27 دستگاه خودروی تانکردار و نفتکش و دستگیری 26 نفر را از دیگر اقدامات پلیس استان در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت در ماه جاری دانست و گفت: پلیس در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق  همواره با جدیت عمل می کند و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه اخبار در خصوص فعالیت سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا را از طریق سامانه 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۱۴


ارسال