دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۲
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی زاهدان:
مشکلی در تامین سهمیه نفت سفید خانوارها وجود ندارد
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: ذخیره سازی لازم برای تامین سهمیه نفت سفید خانوارها در انبارهای نفت منطقه انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
به گزارش عصرهامون، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان با چهار تن از فرماندار زاهدان، خاش، سراوان و سیب سوران به طور جداگانه دیدار و در خصوص برخی موضوعات مرتبط با هر فرمانداری گفتگو کرد.
کورش بالادست مدیر منطقه زاهدان در این دیدارها به بررسی وضعیت توزیع سوخت و سهمیه نفت سفید زمستانی خانوارهای تحت پوشش منطقه و طرح کدینگ کارت های هوشمند سوخت در سراوان پرداخت.
وی با اشاره به توزیع نفت سفید بین حدود پانصد هزار خانوار مصرف کننده نفت سفید در منطقه گفت: کار توزیع سوخت در تمامی فروشندگی های مراکز شهری، روستایی و عشایری در حال انجام است و همچنین ذخیره سازی لازم برای تامین سهمیه نفت سفید خانوارها در انبارهای نفت منطقه انجام شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
مدیر منطقه زاهدان در ادامه از وضعیت مطلوب ذخیره سازی و توزیع گازمایع خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت خوب ذخیره سازی این فرآورده در استان و زیرساخت مناسب حمل و نقل ریلی مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.
بالادست با اشاره به کنترل و بررسی کارت های هوشمند سوخت و تخلفات برخی از دارندگان کارت ها، مسدود و ابطال کردن ۱۴۰ هزار کارت سوخت متخلف در استان را از جمله اقدامات انجام شده در راستای جلوگیری از قاچاق سوخت برشمرد و ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح که از چندماه قبل در جایگاه های سوخت در حال انجام است و نیز الزامی شدن استفاده از کارتهای سوخت شخصی در کل کشور ، دیگر شاهد صف های سوخت نخواهیم بود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۴۴


ارسال