سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
در همایش طلایه داران و منادیان وحدت سیستان وبلوچستان مطرح شد:
فلسفه وجود بسیج استکبار ستیزی است/مشکلات کشور با تفکر بسیجی بر طرف می شود
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی با هم بودن همه اقوام و طوایف در کنار یکدیگر است.
به گزارش عصرهامون، ظهر امروز همایش طلایه داران و منادیان وحدت با حضور فرمانده سپاه سلمان، مهمانانی از سیستان ، مرکز استان و خراسان جنوبی، ائمه جمعه شیعه و سنی و بزرگان طوایف در دهستان سفیدآبه شهرستان نیمروز برگزار شد.
در این جلسه سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: نزدیک به سه دهه است که ملت ایران امام بزرگوار را در کنار خود نمی بینند، اما اخلاق و شخصیت امام در جامعه جاری است.
وی افزود: یکی از نعمت هایی که امام برای ملت ایران به ارمغان آورد و حتی نظام را با آن بیمه کرد وحدت امت اسلامی بود، امروز این وحدت دشمن را عصبانی کرده است.
گشتاسبی خاطرنشان کرد: امروز ندای وحدت اسلامی تنها به ایران ختم نمی شود بلکه سراسر جهان اسلام را در بر گرفته است، همه ی مجاهدت هایی که در جهان اسلام شکل می گیرد برگرفته از حرکت الهی بینان گزار انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه سلمان استان  با بیان اینکه مسئله وحدت جزو حیاتی ترین مسائل مهم ما در کشور اسلامی باید باشد گفت: بسیج نعمت دیگری از سوی امام خمینی (ره) بود که برای تداوم و حفظ انقلاب اسلامی به ملت ایران تقدیم شد.
وی گفت: در مرزی ترین نقطه ایران شیعه و سنی در کنار هم می ایستند و از آرمان های نظام دفاع می کنند این نعمتی است که در هیچ کجای جهان نمی توان آن را مشاهده کرد.
فرمانده سپاه سلمان استان با بیان اینکه فلسفه وجود بسیج استکبار ستیزی است گفت: برای حفظ این انقلاب بسیج در کشور شکل گرفت و امروز محدود به مرزها نیست در لبنان یمن و عراق حضور بسیج به یک فرهنگ بزرگ تبدیل شده است.
 
بسیج هدیه انقلاب اسلامی به مردم است
 علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز در این همایش گفت: بسیج یک هدیه از طرف انقلاب اسلامی به مردم است.
وی افزود: حفظ ارزش ها و تداوم انقلاب به سازمان بسیج سپرده شده که در طول 40سال با اقتدار از آنمحافظت کرده است.
محبی خاطرنشان کرد: دشمن بارها برای براندازی نظام برنامه ریزی کرده بود اما با وحدت شیعه و سنی دسیسه های دشمن ناکام ماند.

بسیج شاهرگ حیاتی کشور است
نذیر احمد سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری هم در همایش طلایه داران و منادیان وحدت شهرستان نیمروز گفت: سپاه و بسیج شاهرگ حیاتی کشور هستند.
وی افزود: گرچه انقلاب اسلامی به امامت امام خمینی (ره) با گروه های مذهبی شکل گرفت اما بسیج نقش مهمی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی داشت.
مولوی سلامی اظهار داشت: اگر بسیج وجود نداشت، در اوایل انقلاب، نظام مصادره می شدو به دست دشمنان می افتاد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هوشیاری و بیداری حضرت امام اجازه نداد تا غرب زدگان اسلام را مصادره کنند و در عین حال برای مبارزه با نیروهای ضد نظام حضور بسیج یک نعمت بوده است.
مولوی سلامی همچنین بیان داشت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، با شکوه تر از هر سال دیگری باید برگزار شود، زیرا یک نهضت در چهل سالگی به بلوغ می رسد و این دشمن را هراسان کرده است.
وی اظهار کرد: از طرفی دشمنان اسلام بخصوص آمریکا، قصد دارد با حیله ها وترفند های متعدد بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند، تحریم هایی که اکنون به وجود آمده نیز به همین دلیل است تا مردم نتوانند جشن 40 سالگی را برگزار کنند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن 40 سال است از دشمنی خود دست برنداشته ، اما مردم با حرکت در مسیر انقلاب بارها توطئه های دشمن را خنثی کرده اند، مطمعن هستیم اگر این وحدت و هم زبانی حفظ شود، دشمن نمی تواند به حیله های خود دست پیداکند.
مولوی سلامی اظهار داشت: آمار شرکت در انتخابات در استان سیستان و بلوچستان بیشتر از هر استان دیگری است ، این نشان می دهد که مردم این استان به نظام علاقه خاصی دارند.
وی ادامه داد: تا 22 بهمن ماه سال جاری باید، هوشیاری خود را حفظ کنیم، دشمن نباید به بهانه شیعه و سنی اختلاف بیاندازند، شیعه و سنی دو بال یک پرنده هستند، هر کدام تضعیف بشوند این زخم به بدن سرایت خواهد کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۵۴


ارسال