يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
سردار نقدی:
اولین انقلابی هستیم که بدون عقب نشینی از مواضع به چهل سالگی می رسیم
 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: ما اولین انقلابی هستیم که بدون سر سوزنی عقب نشینی از مواضع خودش به چهل سالگی خود می رسد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا، محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران امروز سه شنبه ۲۹ آبان در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با زهرا صطفوی دختر بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: ما انقلاب اسلامی را یک پدیده کم نظیر در طول تاریخ بشریت می دانیم که مسیر تاریخ را تغییر داد و همه اینها را مرهون جهاد مخلصانه امام خمینی می دانیم.
وی ادامه داد: خوب است که ما با یاران باوفای امام که تزلزلی نداشتند و در مسیر امام ماندند ملاقات داشته باشیم .
سردار نقدی گفت: این انقلاب بعد از نهضت انبیا دستاوردهای بسیار خیره کننده ای داشته در مسایل کلان و راهبردی.
وی ادامه داد: این راه ادامه دارد. ما اولین انقلابی هستیم که بدون سر سوزنی عقب نشینی از مواضع خودش به چهل سالگی خود می رسد.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما یک سطر از مواضع امام را کنار نگذاشته ایم . امروز پیروان امام و و ولایت ، مواضع امام را با جان و دل قبول دارند و اگر نتوانستیم برخی منویات ایشان را تحقق ببخشیم به خاطر دشمنی ها و توطئه ها داخلی و خارجی بوده است .
وی تصریح کرد: ما از ابتدا با دو ابرقدرت مواجه بودیم، اما امروز ابرقدرتی وجود ندارد ، چون این ایران اسلامی است که اراده خود را به قدرتها تحمیل می کند.
سردار نقدی گفت: ما وقتی شروع کردیم به جمع اوری دستاوردهای انقلاب، بسیاری از نتایج حتی برای خود ما اعجاب آور بود چرا که تحولات کیفی ، نجومی و اساسی است.
وی خاطرنشان کرد: در هرجا که به ما بیشتر هجمه شد ، پیشرفت ما بیشتر است. از جمله در حوزه زنان که قبل انقلاب نیمی از زنان بی سواد بودند، امروز ۵۰ درصد کرسی های تحصیلات عالی در دانشگاه ها از آن زنان است.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: در همه دوران پهلوی ۱۱ هزار عنوان کتاب در کشور چاپ شده است، اما فقط در سال ۹۶ ، بیش از صد هزار عنوان کتاب چاپ شده است و امروز در اکثر فناوریها در رتبه پنجم و ششم بودیم.
 
وی عنوان داشت: مردم ایران چهل سال پای امام ایستادند، سخت ترین تهاجمات تروریستی ، کودتاها و جنگهای رسانه ای به ما شد ، اما انقلاب به خاطر اتکا به خدا و رهبری که پا جای پای امام گذاشت، ایستاده است.
نقدی گفت: به برکت انقلاب اسلامی، روسای جمهور آمریکا که زمانی با ماشینهای روباز در خیابانهای دیگر کشورها تردد می کردند و مردم برایشان کف می زدند و گل باران می کردند، امروز با ماشینهای ضد گلوله هم جرات نمی کنند در خیابانهای کشورها حرکت کنند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در این مبارزه چهل ساله ما با دشمن خیلی ها کم آوردند و به دامان ثروت و قدرت و روابط نادرست با قدرتها لغزیدند، اما خیلی هم ایستادند و مصداق بارز این آیه قرآن شدند که اولیای خدا خوف و حزنی ندارند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۰۷۲


ارسال