پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
1
Share/Save/Bookmark
۰
هنوز فصل سرما به طور کامل در زابل شروع نشده که صف های طولانی گاز به طور بی سابقه ای هر روز شلوغ تر از قبل می شود.
به گزارش عصرهامون، در حالی که رئیس جمهور کشورمان در جمع مردم زابل اعلام کرده بود که لوله های گاز به زابل خواهد رسید اما صف های دریافت گاز طولانی تر شد تا یکی از بزرگترین وعده های روحانی در زابل به آرزوی مردم سیستان تبدیل شود.
علی کیخا یکی از شهروندان زابلی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: هنوز فصل سرما به طور جدی در زابل آغاز نشده که صف های طولانی گاز به طور بی سابقه ای هر روز شلوغ تر از قبل می شود.
وی افزود: برخی از فروشندگان سیلندر های گاز را در طول روز به فروش نمی رسانند، زیرا قیمت اصلی هر سیلندر گاز 6 هزار و هفصد تومان اعلام شده است، برای فروشندگان سود آنچنانی نخواهد داشت، لذا فروشندگان برای سود بیشتر این سیلندر های گاز را در شب با قیمت های باور نکردنی به فروش می گذارند.
کیخا ادامه داد: مبلغ 20 هزار تومان برای هر سیلندر گاز در هنگام شب باید هزینه کرد، حال هزینه مسیر رفت و برگشت آن نیز یک معضل دیگر برای شهروندان است.
وی ادامه داد: به نوعی فروشندگان گاز در زابل در حال احتکار سیلندر های گاز هستند، زیرا قیمت هر سیلندر گاز را چهار برابر بیشتر از آن چیزی که تعزیرات حکومتی اعلام کرده است، به فروش می رسانند.
این شهروند سیستانی اظهار کرد: معضل دیگری که در سیستان وجود دارد، وجود صف های طولانی در پمپ های بنزین است.
وی افزود: عدم رعایت نوبت در دریافت سوخت و همچنین، عدم توجه کارکنان جایگاه های سوخت به تخلف برخی از رانندگان باعث شده است تا برخی از پمپ های بنزین در زابل دچار ازدحام جمعیتی شوند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۱۲۵


ارسال
بسیجی
Germany
۱۳۹۷/۰۹/۰۲ ۰۷:۴۶
در ۶ سال گذشته در کمتر از ۴۸ ساعت همچون بحرانی حل و فصل می شد اما الان نه تنها حل نمی شود بلکه بحران گاز در سیستان شدت می یابد .....