چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دبیرشورای هماهنگی دبیران انجمن های علمی دانشگاه سیستان وبلوچستان از کسب 10 رتبه علمی توسط این دانشگاه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت خبر داد.
ناصر قربانی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: دانشگاه سیستان وبلوچستان با استفاده از توان و تخصص نیروهای داخلی و دانشجویان خود موفق شد در عرصه های مختلف ملی نقش آفرینی مثبتی داشته باشد.
وی ادامه داد: امسال نیز آثار برگزیده دانشجویان این دانشگاه به یازدهمین جشنواره ملی حرکت در استان اصفهان ارسال شد که در پایان و پس از داوری، دانشگاه سیستان وبلوچستان با درخشش خیره کننده موفق شد 10 رتبه علمی را در سطح کشوری کسب کند.
وی بیان کرد: مهم ترین رتبه ای که نصیب استان سیستان وبلوچستان شد قرار گرفتن این دانشگاه در میان دانشگاه های برگزیده و کسب عنوان شایسته تقدیر در حوزه عملکرد انجمن های علمی بود که رتبه مهمی می باشد.
وی تصریح کرد: همچنین رتبه اول در بخش مسابقه نیز توسط انجمن علمی فضای سبز این دانشگاه به دست آمد که در ادامه هم رتبه سوم در بخش مسابقه توسط انجمن علمی آمار به این استان تعلق گرفت.
قربانی تصریح کرد: عناوین شایسته تقدیر در بخش محتوای دیجیتال توسط انجمن علمی روانشناسی، بخش مسابقه توسط انجمن علمی معماری، بخش فعالیت علمی خلاقانه  توسط انجمن علمی مرمت و حفاظت بناهای تاریخی، بخش مسابقه توسط انجمن علمی مکانیک و در بخش انجمن علمی برتر توسط انجمن علمی فضای سبز نیز توسط این دانشگاه کسب شد.
به گفته قربانی، نیلوفر مالکی دانشجوی پرتلاش این دانشگاه نیز موفق شد تا عنوان شایسته تقدیر در بخش کارآفرینی را به خود اختصاص دهد.
انتهای پیام/
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۲۸۵


ارسال