چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
2
Share/Save/Bookmark
۰
معاون فرماندار زاهدان ضمن عذرخواهی از مردم زاهدان بابت مشکل پیش آمده در توزیع گاز مایع گفت: با دوشیفته شدن فرآیند توزیع سیلندر گاز این مشکل به زودی مرتفع خواهد شد.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری زاهدان در گفتگو با عصرهامون با بیان اینکه همه ساله با آغاز فصل سرما به تبع شاهد افزایش مصرف سیلندر گاز هستیم افزود: از مردم زاهدان بابت مشکلات پیش آمده در خصوص توزیع نامناسب سیلندر گاز عذرخواهی می کنیم.
معاون فرماندار زاهدان با ابراز گلایه از مسولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به دلیل عمل نکردن به تعهدات خود در افزایش سهمیه گاز بیان کرد: در مکاتبات و جلسات متعدد با آقای موسوی خواه مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی موضوع افزایش سهمیه سوخت مطرح که علی رغم موافقت،اتفاقی مثبت رخ نداد.
وی با بیان اینکه صف های طولانی سیلندر گاز در شهر زاهدان در شان مردم نیست بیان کرد: 19واگن حامل 750 تن گاز وارد زاهدان شده و این نوید را به شهروندان می دهیم که ظرف روزهای آینده مشکل کمبود گاز مرتفع خواهد شد.
نجاری مشکل فنی پیش آمده در مسیر ریلی قطار حامل گاز به زاهدان را عامل تشدید صف گاز در زاهدان دانست و ادامه داد: نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی با دقت تخلفات در حوزه توزیع سیلندر گاز را رصد می کنند، شهروندان نیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف را با شماره 124 در میان بگذارند.
وی از دو شیفته شدن توزیع گاز در زاهدان خبر داد و گفت: فرآیند توزیع گاز از ساعت 6/5 صبح تا 19 جهت حل مشکلات کمبود سیلندر گاز انجام خواهد شد.
این مسئول با بیان اینکه سه مکان؛ میدان زیباشهر، میدان کارگر و حاشیه میدان امام رضا (ع) جهت توزیع گاز به شهروندان پیش بینی شده است، گفت: از همه مردم زاهدان خواهش می کنیم برای دریافت سیلندر گاز فقط به این مکان ها مراجعه فرمایند.
وی در پایان گفت: به دنبال افزایش سهمیه پرسی ایران گاز به 4800 تن هستیم، از سوی دیگر برای افزایش سهمیه الیاس گاز و اتان گاز نیز برنامه ریزی های انجام گرفته است، پیش بینی می شود صف های طولانی سیلندر گاز در روزهای پیش رو حل شود و روند توزیع و دریافت گاز به حالت عادی بازگردد.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۲۹۹


ارسال
زاهدانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۰۹/۰۹ ۱۷:۳۰
این مسئولانی که محکوم می کنند و تعجب می کنند و ... به جای این حرفهای شعاری یکبار بیان واقعا توی صف کپسول گاز و بنزین بایستند و گرد و خاک بخورند تا واقعیت را حس کنند
از قدیم گفتن سواره غم پیاده نداره
 
آشنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۰۹/۰۹ ۱۷:۳۲
در آستانه جشن های چهل سالگی انقلاب برخی مدیران ناکارآمد ونالایق با بی تدبیری و ایجاد صف های بنزین و صف های گاز میخواهند این جشن ها را به کام مردم سیستان و بلوچستان تلخ کنند باید با این نامدیران برخورد جدی کرد