پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
واکنش عجیب پرسنل بیمارستان علی اصغر زاهدان در تکریم ارباب رجوع
 
یکی از شهروندان زاهدانی گفت: پرسنل بیمارستان علی اصغر زاهدان از دادن یک دست لباس اضافه برای بیماران خودداری می کنند.
یکی از شهروندان زاهدانی با ارسال چند تصویر در گفتگو با خبرنگار عصرهامون،اظهار کرد: روز گذشته به منظور درمان فرزندم به بیمارستان علی اصغر زاهدان مراجعه کردم اما پرسنل بیمارستان از ارائه ابتدایی ترین خدمات که یک دست لباس فرم است خودداری کردند.
وی گفت: فرزند 8ماهه بنده به دلیل بیماری و تب بالای ۳۸ درجه دچار حالت تهوع و استفراغ شد که لباس تن او نیز کثیف شد اما‌ زمانی که از پرسنل درخواست لباس تمیز کردم از این کار خودداری‌کرده و گفتند ما تنها یک‌ دست لباس به هر بیمار می دهیم و خودتان باید لباس کثیف را در سرویس بهداشتی بیمارستان شسته، روی نرده ها جلوی آفتاب پهن کنید تا خشک شود!
وی افزود: این اقدام پرسنل بسیار شرم آور بود که حتی یک دست لباس اضافه به بیمار نمی دهند و بیمار باید تا مدت زمان خشک شدن لباس برهنه بماند!
به گفته این شهروند؛ وقتی کوتاهی و خدمات رسانی ضعیف بیمارستان را مشاهده کردم با رضایت شخصی، فرزندم را مرخص کردم اما پرسنل بیمارستان از ارائه خلاصه پرونده نیز خودداری کردند که باید از سوی نهادهای مربوطه رسیدگی شود.
این شهروند زاهدانی تصریح کرد: نحوه برخورد پرسنل بیمارستان با ارباب رجوع بسیار بد و زننده بود و برای بنده که تنها یک درخواست ساده کرده بودم بسیار تعجب آور بود و این موضوع را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری می کنم.

این فرد با ارسال چند تصویر که البسه بیماران بر روی نرده های بیمارستان پهن شده بود نیز خواستار پیگیری موضوع شد.
شایان ذکر است پایگاه خبری عصرهامون این آمادگی را دارد تا در صورت ارسال، جوابیه بیمارستان را نیز منتشر کند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۰۶


ارسال