يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴
قتل هولناک زن جوان در هاله ای از ابهام
 
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت:مردی جوان که در پی اختلاف شدید خانوادگی همسرش را به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از جنایت دستگیر شد.
به گزارش عصرهامون  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،سرهنگ ابراهیم کوچک زائی فرمانده انتظامی شهرستان خاش در تشریح جزئیات این جنایت هولناک  گفت: شب گذشته نهم آذرماه در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در بیمارستان شهر خاش بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد خانمی حدود ۱۶ ساله اهل روستایی از توابع بخش "پشتکوه" آثار ضرب و شتم و کبودی در سر و صورت او مشهود بوده و به قتل رسیده است.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های میدانی در روستای محل حادثه مشخص شد مقتول با شوهرش که پسر عمه اش است اختلافات شدیدی داشته اند که کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی در کمتر از پنج ساعت از وقوع این جنایت، متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خاش عنوان کرد: متهم که جوانی ۱۸ ساله و کارگر یک گلخانه در شهرستان خاش است در بازجوئی‌های اولیه به قتل اقرارکرد. کمتر از ۶ ماه از زندگی مشترک آن‌ها نگذشته و در پی اختلافات شدیدی که داشتند در روز حادثه پس از مسموم کردن مقتول با سموم کشاورزی با دستانش او را خفه کرده است.

سرهنگ کوچک زائی با اشاره به معرفی متهم به قتل به دادسرا افزود: تحقیقات در رابطه با انگیزه و چرایی این جنایت هولناک در خاش ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۱۴


ارسال