چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
فصل بد ترابی، به روزهای خوبش رسیده و این موضوع، بیشتر از همه پرسپولیسی‌ها را خوشحال می‌کند.
به گزارش عصرهامون و به نقل از فوتبال دات کام،ابتدای فصل که مهدی ترابی با پرسپولیس قرارداد بست، بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ بود. او از تیم آنالیز نمره ۲٫۶۴ گرفت و بهترین بازیکن لیگ هفدهم شد. در متریکا هم او با نمره آماری ۷٫۵ از ۱۰، همین عنوان را بدست آورد. با این حال فصل جدید، برای ترابی خوب نبود و او در بسیاری از بازی‌های سایپا، نمره ضعیفی گرفت. موضوعی که هواداران پرسپولیس را نگران سرنوشت خرید جدیدشان می‌کرد. با نزدیک شدن به نیم فصل و زمان پوشیدن پیراهن پرسپولیس، مهدی ترابی دوباره اوج گرفته و در تورنمت‌های مختلف می‌درخشد.

مهدی ترابی تا هفته ششم لیگ برتر، گل یا پاس گلی برای سایپا نداشت. هیچوقت نمره‌ای بهتر از ۳ نگرفت و حتی جایگاهش در ترکیب اصلی به خطر افتاد. تعطیلی لیگ و مسابقات ملی، ترابی را از زیر فشار خارج کرد و او مقابل ازبکستان تک گل تیم ملی را زد. بعد بازگشت به لیگ، اوضاع به مرور بهتر شد و مهدی ترابی ، روند صعودی داشت. او هفته هشتم مقابل نساجی، پایه گذار تک گل تیمش شد. سپس در بازی دوستانه ایران و بولیوی باز هم گل زد و مقابل پرسپولیس، برای اولین بار نمره‌ای بهتر از ۳ گرفت. در بازی جام حذفی استقلال و سایپا، ترابی با یک گل و یک پاس گل توانست سایپای ۱۰ نفره را به مرحله بعد برساند. دو بازی سخت با سپاهان و پدیده، سایپا و ترابی موفق نبودند اما این هفته او هم اولین گلش در لیگ هجدهم را زد و هم، برای اولین بار به تیم منتخب هفته لیگ رسید.

فصل بد مهدی ترابی ، به روزهای خوبش رسیده و این موضوع، بیشتر از همه پرسپولیسی‌ها را خوشحال می‌کند. پرسپولیس با ۱۲ گل زده، این فصل هشتمین خط حمله لیگ است و به ترابی، رفیعی و شریفی برای بازگشت به اوج امید بسته است. فرم فعلی ترابی، می‌تواند آن‌ها را امیدوار به نیم فصلی رویایی و تبدیل شدن دوباره به خطرناک‌ترین خط حمله لیگ برتر با حضور او و دیگر خریدهای جدیدشان کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۵۶


ارسال