چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹
​همزمان با روز دانشجو برگزار می شود؛
اجتماع اصحاب آخرالزمانی سیدالشهداء در دانشگاه سیستان وبلوچستان
 
دبیر جامعه ایمانی مشعر سیستان وبلوچستان گفت: به منظور پاسداشت شهدای دانشجوی استان اولین اجتماع آخرالزمانی اصحاب سیدالشهداء در دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
رضا بختیاری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: هدف از برگزاری این اجتماع محوری، پاسداشت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دانشجوی استان است که همزمان با روز دانشجو در محل مسجد حضرت قائم دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
وی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه شهرستان زابل در این مراسم سخنرانی خواهد کرد که سیدرضا نریمانی نیز به نوحه سرایی می پردازد.
بختیاری تصریح کرد: این برنامه با همکاری جامعه ایمانی مشعر، شورای هیئات مذهبی استان، اداره کل تبلیغات اسلامی و به میزبانی هیئت دانشجویی متوسلین به 14معصوم(ع)، ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۶ آذرماه با حضور هیات های مذهبی شهرستان زاهدان برگزار می شود و از عموم شهروندان هیاتی برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل می آید.
به گفته بختیاری، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است نشست هم اندیشی مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام استان با سیدرضا نریمانی نیز انجام شود که در همین خصوص، مسئولان و جوانان هیاتی شهر می توانند با حضور در کارگاه یکروزه"مدیریت هیات داری" از راهکارهای عملی و علمی "رحیم آبفروش" جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر کشور نیز بهره مند شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۳۶۲


ارسال