چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
تحویل بسته های سبد کالا به مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد
 
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کنارک گفت: بسته های حمایتی سبد کالا از ۲۰ آبان ماه در شهرستان کنارک آغاز شده و مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد در حال دریافت بسته های غذایی از فروشگاه های مشخص شده می باشند.
به گزارش  عصرهامون، ابراهیم زرگری در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: در راستای مصوبه ۱۰۲۵۶۸/ت ۵۵۸۵۵ مورخ ۹۷/۸/۵ اولین دوره اجرای حمایت غذایی در سال جاری برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد و سازمان بهزیستی) بر حسب تعداد اعضای خانوار آغاز شده است.
وی با اشاره به میزان کمک به خانوارهای مربوطه افزود: برای خانوار یک نفره مبلغ ۱۰۰هزار تومان، خانوار دو نفره ۱۵۰ هزار تومان، خانوار سه نفره ۲۰۰ هزار تومان، خانوار چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان و برای خانوار پنج نفره به بالا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان بابت خرید سبد کالا در نظر گرفته شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کنارک ادامه داد: عاملین فروش سبد کالا در این مرحله حق دریافت هیچ گونه کارمزدی را نداشته و می بایست کالا ها با درخواست دریافت کننده انتخاب شود.
وی با بیان اهدای سبد کمکی کالا به خانوارهای تحت پوشش تاکید کرد: این کمک رسانی در محل عاملین مشخص شده عرضه کالا در کنارک با نظارت بین مردم توزیع شده است تا رضایت مردم و نحوه پخش مواد غذایی با روند مطلوب تحقق یابد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: عرضه سبد کالا در کنارک ادامه خواهد داشت و خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد می توانند با ارائه کارت شناسایی در محل نسبت به دریافت سبد کالای خود اقدام کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۰۲


ارسال