چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
در حاشیه اعزام دانش آموزان نیمروزی به اردوی راهیان نور عنوان شد؛
شهدا بهترین الگوی زندگی/راهیان نور توسعه دهنده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز گفت: 74 نفر از دانش آموزان دختر در قالب اردوی راهیان نور از شهرستان نیمروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
به گزارش  عصر هامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا، مراسم اعزام ۷۴ دانش آموزان دختر از شهرستان نیمروز در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور در مزار شهدای این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ پاسدار علی محبی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، اظهار کرد: ۷۴ نفر از دانش آموزان دختر با دو دستگاه اتوبوس طی مدت ۶ روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز افزود: این دانش آموزان پس از زیارت قبور شهدای هویزه در یادمانهای شهدای فکه، شلمچه، چزابه، اروند کنار و... با آرمان های شهدا بیعتی دوباره بسته تا پیرو راه پاک شهدا باشند.

وی گفت: توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه با برگزاری اینگونه برنامه ها امکان‌پذیر می‌شود، زیرا درک کامل ارزش‌های دینی و معنوی توسط دانش آموزان در اردو‌های راهیان نور محقق خواهد شد.

محبی با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه جهادی زیستن درنسل جدید، از اعطای جوایزی به ۶ دلنوشته برتر این دانش آموزان در رابطه با دفاع مقدس خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد راشکی نیر در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: شما در سفر راهیان نور به راحتی می توانید از خود گذشتگی شهدا را لمس کنید امیدواریم پس از بازگشت ازاین سفر معنوی بتوانید با الگو گرفتن از شهدا راه زندگی تان را نیز پیدا کنید.

امام جمعه شهرستان نیمروز بیان کرد: دشمن تلاش می کند که اندیشه امام و تفکر حاکم در کشور را تضعیف کند و باید بدانیم اگر راه ما همان راه شهدا باشد به طور قطع تمام توطئه های دشمن خنثی خواهد شد و انقلاب ما به اوج شکوه و عظمت خود خواهد رسید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۳۲


ارسال