شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ,25 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
​سردار سعید قاسمی در همایش روز دانشجو در زاهدان:
مردم ایران با شور انقلابی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی می زنند
 
سردار سعید قاسمی گفت: مردم ایران اسلامی با همان شور و حال انقلابی خود مشتی محکم بر دهان داعشیان و دشمنان داخلی و خارجی و مفسدان اقتصادی و اختلاس گران می زنند.
به گزارش عصرهامون، سعید قاسمی در همایش هزار نفره دانشجویان که به مناسبت 16آذر در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد اظهار کرد: امروز و در آستانه 40سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زمان آن رسیده که مردم ایران بار دیگر قدم های محکم تری برای استحکام نظام مقدس اسلامی بردارند و راهی را انتخاب کنند که به سوی آینده ای درخشان برای کشور باشد.
وی ادامه داد: شعار دموکراسی که همواره از زبان دولت مردان آمریکایی شنیده می شود یک دروغ محض می باشد و در پشت پرده آن غارت و چپاول و استعمار کشورها است.
وی با اشاره به اینکه نباید در دانشگاه ها از چهره های فتنه گر و مخرب استفاده شود خاطرنشان کرد: دانشگاه های کشور باید به دانشجو سواد و علوم سیاسی را آموزش بدهند تا دانشجو در عرصه های مختلف سیاسی کشور بتواند تصمیم گیری کند و ضمن اینکه خودش دارای آگاهی کامل شود خانواده و اطرافیان خود را از فتنه های زمان آگاه و آنها را بیدار کند.
وی بیان کرد: در کشور ما هستند کسانی که برای رسیدن به اهداف سیاسی و منافع شخصی خود انواع و اقسام دروغ ها را به مردم می گویند و از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند تا بتوانند سرمایه مردم را چپاول کرده و برای خود زراندوزی کنند اما مردم ایران با بصیرت و آگاهی خود باید جلوی آنها را بگیرند.
این فرمانده دوران دفاع مقدس؛ دنیاپرستی، جاه طلبی و افزون خواهی را یکی از تهدیدهایی دانست که اطراف برخی مسئولان سست عنصر وجود دارد و این قبیل مسئولان را خائن به نظام و مردم نجیب جمهوری اسلامی ایران دانست که برای این انقلاب از خون جوانان خود گذشته اند.
قاسمی با اشاره به انتخابات آتی کشور گفت: غربی ها برای تمامی عرصه های سیاسی ایران برنامه ریزی کرده اند و پیش بینی می شود که برای انتخابات مهمی که پیش رو داریم نیز برنامه های گسترده ای داشته باشند که یکی از حربه های آنها استفاده سوء از فضای مجازی است.
وی بیان کرد: استکبار جهانی با بهره گیری از فضای مجازی و نشر اخبار دروغ و کلیپ های یک دقیقه ای کوتاه و مقطع شده به دنبال استعمار افکار مردم است تا در عزم و اراده آنها خدشه ایجاد کند که باید در این زمینه آگاه باشیم و دانشجو پرچم دار این روشنگری است.
قاسمی با اشاره به حضورش در برخی مناطق محروم زاهدان ادامه داد: متاسفانه در برخی محلات و خیابان های زاهدان مردمی هستند که برای مرگ و زندگی می جنگند و با شرایط بد اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می کنند که مشاهده این صحنه ها لبخند را از هر ایرانی با غیرت می گیرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۶۳


ارسال