جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ ,19 April 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰
حضور سردار پاکپور در محل حادثه تروریستی چابهار
 
سردار پاکپور با حضور در محل حادثه تروریستی چابهار گفت: شهر در امنیت کامل است، نیروهای سپاه در محل حضور دارند و هوشیار هستند.
به گزارش عصرهامون، پس از اقدام تروریستی صبح امروز در شهرستان چابهار، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن حضور در محل عملیات تروریستی چابهار افزود: صبح امروز یک خودروی انتحاری که با بمب و مواد منفجر تجهیز شده بود به مقر فرماندهی نیروی انتظامی در چابهار حمله کرده است.
به گفته پاکپور، در جریان این حمله، متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان شهید و زخمی شده‌اند.
وی با بیان اینکه این عملیات تروریستی یک عملیات کور بوده و هیچ حاصلی برای تروریست‌ها نداشته است، ادامه داد: بنده و فرمانده قرارگاه قدس سپاه در محل عملیات تروریستی هستیم، متاسفانه در این عملیات چند نفر از نگهبانان مقابل در ورودی ستاد فرماندهی شهید و زخمی شده‌اند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه در ادامه با بیان اینکه شهر در امنیت کامل است، تصریح کرد: نیروهای سپاه در محل حضور دارند و هوشیار هستند.
پاکپور در پایان خاطر نشان کرد: اخبار منتشره توسط برخی رسانه‌های و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه فرمانده انتظامی چابهار در این عملیات تروریستی به شهادت رسیده، کذب است و اصلا خودروی انتحاری نتوانسته به داخل مقر فرماندهی انتظامی چابهار وارد شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۶۸


ارسال