چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
​مولوی نذیراحمد سلامی:
حمایت از بلوچ و اهل سنت شعار دروغین و توخالی تروریست ها است
 
نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از بلوچ و اهل سنت تنها یک شعار توخالی و دروغین است که توسط گروه های تروریستی سرداده می شود.
مولوی نذیراحمدسلامی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: ارتباط صمیمانه و پیوند ناگسستنی مردم با نظام و نظام با مردم در استان سیستان وبلوچستان باعث رعب و وحشت گروه های تروریستی شده است و قصد دارند تا با انجام این قبیل اقدامات وحشیانه موجبات اختلاف میان مردم و نظام را فراهم کنند.
وی خاطرنشان کرد: این موضوع که مردم از نظام اسلامی مایوس شوند و خدمات 40ساله آن را به فراموشی بسپارند خیالی خام است که تروریست ها در ذهن پوچ خود پرورش می دهند و باید اعلام کنیم که مردم شیعه و سنی سیستان وبلوچستان مردمانی قدرشناس هستند که هرگز پشت نظام را خالی نخواهند کرد.
وی ادامه داد: اینکه شنیده می شود گروه های تروریستی بعد از هر عمل مجرمانه و وحشیانه خود اعلام می کنند که قصدشان تنها حمایت از اهل سنت است شعاری دروغین و کذب محض است چرا که در این حوادث بسیاری از اهل سنت استان نیز به شهادت رسیده اند که حوادث تروریستی پیشین و تاسوعای چابهار از جمله این موارد می باشد.
مولوی سلامی گفت: تروریست ها تنها با این شعار واهی قصد دارند تا برای خودشان مجوز صادر کنند که می توانند خون ده ها مسلمان بیگناه را بریزند در حالی که هرگونه قتل و خونریزی و به خاک و خون کشیدن انسان های بیگناه از دید اهل سنت مردود و محکوم است.
به گفته نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری دولت و دستگاه های نظامی و انتظامی باید هرچه سریعتر عاملان این جنایات را شناسایی و به سزای اعمال حیوانی شان برسانند تا درس عبرتی برای سایرین باشد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۷۲


ارسال