دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۴
در نامه‌ای به علی عسگری صورت گرفت؛
تقدیر سردار غیب پرور از رییس سازمان صدا و سیما
 
لازم می دانم از تلاش های صادقانه وچشمگیر جنابعالی و سایر مدیران سازمان صدا و سیما ، خبر، استان ها و سایر بخش هایی که نقش بی بدیلی در انعکاس فعالیت های بسیجیان داشته اند، نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم.
به گزارش عصرهامون به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار غیب پرور در نامه ای  به علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما از عملکرد این سازمان در انعکاس خدمات بسیج قدردانی کرد، متن کامل این نامه به شرح زیر است:
 
برادر بزرگوار جناب آقای دکتر علی عسگری
رییس محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
با صلوات بر حضرت محمد وآل محمد و احترام؛ تشکیل بسیج، ماه‌ها قبل از جنگ تحمیلی، حکایت از سازمانی داشت برای حضور در همه میدان‌های فرهنگی، علمی، سیاسی و نیز نظامی. همین تدبیر آسمانی به اتکا انفاس الهی امام راحل و امام حاضرانقلاب بود که در طول 40 سال مجاهدت خستگی ناپذیرانه بسیجیان ولایت، تمامی میادین مورد نیاز انقلاب بستری الهی درس‌آموزان مدرسه عشق شده و شاهدان و شهیدان گمنام را فاتحان میدان‌های حساس و نقاط عطف تاریخ نمود و چه زیبا گفت آن پیر سفر کرده که: " اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید. "
برهمین اساس لازم می دانم از تلاش های صادقانه وچشمگیر جنابعالی و سایر مدیران سازمان صدا و سیما ، خبر، استان ها و سایر بخش هایی که نقش بی بدیلی در انعکاس فعالیت های بسیجیان و بدون هیچ چشم داشتی انعکاس توفیق خدمت به مردم از سوی بسیج را سر لوحه کار خویش قرار داده اند، نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم.
امید است با تدابیر ارزنده شما برادر ارزشی با معرفی هر چه بیشتر خدمت بسیج در رسانه ملی، تفکر بسیجی در جامعه حکم فرما شود تا به حول و قوه الهی و با یاری امام زمان (عج) " بسیج به عنوان کلید طلایی حل مشکلات" حلال مشکلات موجود کشور باشد.
غلامحسین غیب پرور
رییس سازمان بسیج مستضعفین
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۵۲۱


ارسال