سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷
​مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان خبر داد:
اکران رایگان فیلم های جشنواره سینما حقیقت در زاهدان
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان از اکران رایگان فیلم های سینما حقیقت در زاهدان خبر داد.
حسین مسگرانی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: امسال نیز همزمان با سراسر کشور دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت در شهرستان زاهدان از روز گذشته کار خود را آغاز کرده و تا 23 آذرماه ادامه دارد.
وی از انتخاب «حقیقت بهترین راهنماست» به عنوان شعار دوازدهمین دوره جشنواره سینمای مستند ایران، سینما حقیقت خبر داد و افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده 16 فیلم در این جشنواره به نمایش گذاشته می شود که 330 خاطره، آسک، اسرار دریاچه و پنهان شدگی بخشی از این فیلم هاست که در سالن اشراق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به نمایش گذاشته می شود.
به گفته مسگرانی، این فیلم ها در دو سانس و ساعات 16 الی 18 و 18 الی 20 به صورت رایگان در سینما اشراق بر روی پرده می رود و عموم شهروندان می توانند به همراه خانواده به منظور تماشای فیلم ها به این سینما مراجعه کرده و از فرصت ارزشمندی که در حوزه فیلم فراهم شده است استفاده کنند.
وی تصریح کرد: در کنار اکران این فیلم ها، جلسات نقد و بررسی نیز در ساعت 20 الی 21 با حضور سینماگران و منتقدان بومی استان برگزار می شود.
مسگرانی بیان کرد: پرسپولیس – شیکاگو، خور بر کرانه کویر نمک، شاهدان پوتین، اهل آب، اصول بازی و... نیز جزو فیلم های برگزیده ای است که برای اکران در استان سیستان وبلوچستان انتخاب شده است.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۵۹۱


ارسال